Klasyczne czy z oczkiem – wybieramy srebrne pierścionki

2 września 2018

Tu zamówisz pierścionki

Oznaką uniwersalnej wykwintności są srebrne pierścionki. Każda stylowa Polka musi mieć w swojej szkatułce dodatki zrobione z tego szlachetnego stopu. Przekonajmy się więc, czym wyróżniają te piękne pierścionki, stanowiące najlepszą dekorację kobiecej ręki.

Srebrne pierścionki – którą cechę probierczą kupić?

Najczystsza cecha probiercza srebra to 999, aczkolwiek takie srebro staje się produktem plastycznym, mało odpornym na wszelkie uszkodzenia i jako pierścionek może szybko nabawić się defektów. W sklepach dostaniemy więc najczęściej wybierane przez Polki srebrne pierścionki produkowane ze srebra 925. Możemy zdecydować się na pierścionek o gładkim wykończeniu lub trochę zaszaleć. Te najbardziej kunsztowne ozdobione są opalami, perłami, szafirami, a także diamentami. Zaletą dodatków zrobionych ze srebra jest możliwość – jeśli zajdzie taka konieczność – zmniejszenia lub powiększenia ich wielkości, o co zadbają specjalistyczne zakłady złotnicze. Nie zapomnijmy również o częstym czyszczeniu pierścionków, żeby wyglądały nienagannie przez długie lata.

Gdzie znajdziemy wytworne srebrne pierścionki?

W każdym sklepie jubilerskim kupimy szlachetną biżuterię. Zamiast jednak wydawać fortunę w sklepach stacjonarnych, warto poszperać również w sklepach internetowych, gdzie ceny są aż o 20 procent atrakcyjniejsze. Znajdziemy tam srebrne pierścionki w zróżnicowanych wzorach, wysadzane wysokogatunkowymi minerałami. Nie musimy nawet wychodzić z domu, a w razie potrzeby możemy zwrócić zakup z powrotem. Takie sklepy online to bogaty asortyment i prawdziwa radość dla każdej dziewczyny.