kolczyki serca

Kolczyki serca – niezastąpiony dodatek do rozmaitych stylizacji

12 lutego 2020

Kolczyki serduszka są jednym z najchętniej wybieranych typów biżuterii damskiej i dziecięcej – można je ubrać na każdą okazję, doskonale akcentują urodę, są też perfekcyjnym pomysłem na podarek. Jakie formy kolczyków występują w sprzedaży? Z jakich surowców najczęściej są wykonane kolczyki serca?

Kolczyki serduszka – dla dorosłych i dzieci

Motyw serca jest szeroko używany w jubilerstwie. Stanowi on podłoże do projektowania kolczyków zarówno dla dziewczynek, jak i dla kobiet. Kolczyki serca stanowią bardzo delikatne uzupełnienie licznych stylizacji. Mogą występować zarówno w postaci modeli wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi typ kolczyków jest zwykle wybierany na zwykłe okazje – ubieramy je na co dzień lub do pracy. Kolczyki na sztyftach nie wybijają się ze stylizacji, jedynie delikatnie akcentują naturalną urodę właścicielki. Tymczasem długie kolczyki serduszka mogą być zastosowane do pozornego wyszczuplenia twarzy oraz wydłużenia szyi. Tego rodzaju kolczyki pasują na romantyczne kolacje, wesela oraz wielkie wyjścia i wspaniale łączą się one ze stylowymi kreacjami. Z kolei dziewczynki mogą ubrać kolczyki serca zarówno do szkoły, jak i na Pierwszą Komunię.

Kolczyki serca – perfekcyjny upominek dla ukochanej kobiety

W sprzedaży można kupić kolczyki serca wykonane ze srebra i złota. Popularne są również kolczyki pozłacane, które są tańsze, a przy tym wyglądają nadzwyczaj efektownie. Tak sztyfty, jak i modele wiszące mogą być ozdobione szlachetnymi kamieniami, np. cyrkoniami, które podkreślą piękno właścicielki. U jubilerów nabędziemy kolczyki serduszka w kolorze lazurowym bądź rubinowym, jak również modele pokryte emalią. Biżuterię z motywem serca można wręczyć w prezencie ukochanej osobie, na przykład na Dzień Babci, rocznicę ślubu oraz z mnóstwa innych okazji. Wręczone kochanej osobie – dziewczynie, babci czy też żonie, kolczyki serduszka będą zawsze przypominać o istniejącym między wami uczuciu, szacunku i miłości.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]