Usługi prawne. W jakich sprawach pomoże kancelaria prawna

19 lipca 2019

Nasza kancelaria jako zespół prawników – aplikantów radcowskich oraz radców prawnych – oferuje Klientom wszechstronną pomoc prawną z różnych dziedzin prawa, specjalizując się w głównej mierze w prawie pracy, prawie cywilnym i prawie rodzinnym. Oferujemy usługi prawne zarówno pozaprocesowe, jak i procesowe, dla podmiotów prawa handlowego i osób fizycznych. Świadcząc pomoc prawną wykorzystujemy bogate doświadczenie zdobyte przez lata wykonywania praktyki zawodowej.

Pomoc prawna dla osób prywatnych

Osoby prywatne przychodzą do naszych prawników z problemami prawnymi związanymi z rozwodami, kontaktami i alimentami. Współpraca w tego rodzaju sprawach opiera się przede wszystkim na poznaniu sytuacji osoby korzystającej z porady prawnej oraz dopasowanie do jej potrzeb odpowiedniego rozwiązania prawnego. Reprezentujemy Klienta w postępowaniu i przygotowujemy go do sporów sądowych, niemniej jednak w zależności od stanu faktycznego sugerujemy także pozasądowe rozwiązania mediacyjne czy ugodowe, które wpłyną na szybsze rozwiązanie postępowania oraz zredukują koszty obsługi prawnej. Klienci będący osobami fizycznymi zgłaszają się do nas po pomoc prawną też w sprawach dotyczących prawa spadkowego. Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. pomaga w opracowaniu projektów testamentów zgodnie z wolą Klienta, jak również oferuje doradztwo prawne w już trwających postępowaniach spadkowych.

Doradztwo prawne dla spółek i przedsiębiorstw

Ponadto, nasi prawnicy zajmują się doradztwem prawnym dla przedsiębiorców. Staramy się sprostać oczekiwaniom Klientów, oferujemy zatem kompleksowy charakter obsługi prawnej podmiotów gospodarczych. W obrębie współpracy prowadzimy doradztwo dla obieranych przez nich działań, świadczymy pomoc prawną z obszaru prawa podatkowego, prawa administracyjnego, prawa handlowego czy praw pracowniczych. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, wynikającego ze współpracy z rozmaitymi podmiotami, staramy się do wszystkich Klientów podchodzić indywidualnie, wyszukując adekwatne rozwiązania prawne, także w niecodziennych sprawach.