Producent blach dachowych – kompleksowa obsługa dla budownictwa

17 listopada 2022

Producent pokryć dachowych - kompletną ofertę sprawdzisz tutaj.

Pokrycia dachowe z blachy na powrót wypierają z rynku zakładane przez dziesiątki lat tradycyjne dachówki betonowe czy ceramiczne. Liczne zalety tych pokryć dachowych przyczyniły się do tego, że są one najlepszym wyborem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, ale również dla deweloperów.

Prosta instalacja i swoboda dopasowania do dowolnej konstrukcji dachu – nowoczesne pokrycia dachowe z blachy

Blachodachówki wygrywają na rynku budowlanym z paru względów. Przede wszystkim ważą zdecydowanie mniej niż ceramiczne dachówki, co nakłada mniejszy ciężar na konstrukcję więźby dachoweji zarazem ułatwia transport oraz rozładunek tych elementów. Struktura profilu pokryć dachowych z blachy powoduje, iż ich montaż jest nie tylko łatwy, ale i trwa krócej w porównaniu do założenia dachówek ceramicznych, które są nieduże, przez co ich precyzyjne rozłożenie zabiera przeważnie znacznie więcej godzin. Następną znaczącym atutem pokryć dachowych z blachy jest swoboda dopasowania ich do praktycznie dowolnej, również niezwykle wymyślnej, konstrukcji dachu, gdyż blachodachówkę da się bez problemu przyciąć na wymiar. Pokrycia dachowe z blachy sprawdzą się znakomicie zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i wspaniale pasuje do starych budynków, zwłaszcza, iż mocno przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Pokrycia dachowe z blachy cechują się również większą szczelnością. Ponadto łatwo je doczyścić. W zasadzie wystarczy do tego dość delikatna szczoteczka i spłukanie wodą, natomiast w przypadku mocnych zabrudzeń jakiś środek do mycia pokryć powlekanych.

Gdzie zamówić nowoczesne blachodachówki dobrej klasy?

Aby zamówić nowoczesne pokrycia dachowe wysokiej jakości nie trzeba daleko się rozglądać. Na polskim rynku od 3 dekad działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się duży asortyment blachodachówek, paneli dachowych i blach trapezowych. Produkty te można dostać w stacjonarnych punktach handlowych firmy, rozproszonych w obrębie czterech województw południowo-wschodniej Polski: świętokrzyskiego, lubelskiego, małopolskiego oraz podkarpackiego. REGAMET w szczególności szczyci się produkty z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), cechujące się ogromną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, korozję, jak również powstawanie zarysowań. Firma Regamet stawia na wszechstronną obsługę klienta, dlatego nie licząc własnych produktów dostarcza dodatkowo akcesoria dachowe (m.in. obróbki blacharskie czy okna dachowe) oraz dachówki ceramiczne i betonowe innych renomowanych marek.

Kontakt:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08