Tradycyjne projekty domów drewnianych

28 kwietnia 2022

Więcej o domy drewniane projekt.

Polacy coraz częściej decydują się na drewniane domy. Innowacyjna technologia sprawia, że tego typu budynki nie tylko wyglądają niezwykle gustownie, ale są również komfortowe. Czy domy drewniane mogą służyć jako nieruchomości całoroczne? Gdzie znaleźć architekta, który pomoże nam zbudować ekologiczny dom?

Projekty domów drewnianych – nowatorska technologia

Całoroczne domy drewniane nie są już tylko w sferze marzeń. Ogromna ilość zalet powoduje, że Polacy wykazują zainteresowanie ekologicznymi rozwiązaniami. Najważniejsza kwestia – są kosztują one mniej niż murowane domki jednorodzinne. Nieznaczny ciężar domu oznacza większe oszczędności. Nowoczesne domy drewniane powstają błyskawicznie, gdyż są wyprodukowane z prefabrykatów. Odchodzą również roboty związane z ze schnięciem tynków. Fachowcy przekonują, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego domy z bali stają się coraz bardziej modne. To mieszanka innowacji z tradycją. Domy drewniane całoroczne urzekają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo góralskie domki. Z drugiej strony dzięki zastosowanym rozwiązaniom zapewniają komfort taki sam jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – jak wyszukać specjalistę

Domy drewniane nowoczesne to budynki zrobione z surowca naturalnego, dzięki czemu są energooszczędne. Dzięki zastosowaniu bali osoby zmagające się z aeroalergenami czują istotną poprawę stanu zdrowia. Całoroczne domy drewniane wyróżniają się znakomitymi właściwościami termicznymi, nie musimy wykonywać kosztownej termomodernizacji. Ważnym plusem są cienkie ściany, dzięki czemu metraż domu jest większy. Domy drewniane można stawiać także poza sezonem, bo całość robót wykonywana jest z pominięciem murowania. Kiedy postanawiamy zbudować nowoczesne domy drewniane pamiętajmy, żeby zlecić całość prac doświadczonym ekipom.

Kontakt:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]