Wyprawy w góry – trekkingi górskie w najlepszym wydaniu

15 czerwca 2019

Wyprawy w góry - sprawdź bezkonkurencyjną ofertę

Uwielbiasz ekstremalne dyscypliny sportu oraz kop adrenaliny? Jeśli jesteś wymagającym podróżnikiem ceniącym pewne i solidnie opracowane wyprawy pod opieką wykwalifikowanych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 stopnie trudności

Exploruj.pl zaprasza na trekkingi, których celem są szczyty prawie wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do entuzjastów turystyki górskiej, tak firm, jak i osób prywatnych, które lubią dynamiczne spędzanie wolnego czasu i dysponują pewnym doświadczeniem w tego rodzaju wycieczkach. Żeby partycypować w wyprawie niezbędna jest mocna kondycja fizyczna, a także zadowalający stan zdrowia. Prowadzone przez nas wyprawy w góry można podzielić na 3 warianty o różnym szczeblu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Wariant umiarkowany to wyprawa dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w eskapadach na szczyty gór wyższych niż 4 km nad poziomem morza. Bardzo wysokim stopniem trudności charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o znacznej tężyźnie fizycznej i szerokich umiejętnościach.

Dlaczego warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają silne doznania. Pozwalają jednocześnie urzeczywistnić marzenia i poznać swoje reakcje w ciężkich sytuacjach. Firma zatrudnia zawodowych przewodników oraz liderów znających charakter górskiego terenu, ale także ochoczo dzielących się swoim doświadczeniem z uczestnikami ekspedycji. Potrafią oni też zmniejszyć potencjalne zagrożenie w skomplikowanych przypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy między innymi na pasmo Pirin, w Alpy oraz Himalaje.

Kontakt:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]