Warto przyjechać do Gdyni. Bed and breakfast i popularne atrakcje

22 grudnia 2019

Gdynia to jedno z najbardziej rozwijających się miast województwa pomorskiego – z małej rybackiej wioski założonej w latach dwudziestych XX wieku błyskawicznie przeobraziło się w nowoczesną aglomerację, która przyciąga turystów i inwestorów. Chciałbyś spędzić wczasy w Trójmieście? Zobacz, co zwiedzić i gdzie najlepiej znaleźć pokoje w Gdyni.

Atrakcje turystyczne i bed and breakfast w Gdyni

Skwer Kościuszki stanowi jeden z najbardziej lubianych przez turystów punktów w Gdyni. Podróżnych przyciągają między innymi zacumowane muzealne okręty – żaglowiec „Dar Pomorza” i niszczyciel „ORP Błyskawica”, jak również Akwarium Gdyńskie, liczne restauracje, trasy spacerowe i stragany. W czasie wczasów w Gdyni warto również odwiedzić Kamienną Górę, z której można zachwycić się piękną panoramą miasta. Niezapomnianych wrażeń dla turystów z pociechami dostarczy natomiast infobox – nowoczesny budynek z miejscem zabaw oraz wieżą widokową. Chciałbyś przyjechać na parę dni do Gdyni? Żaden problem! Podsiada ona rozbudowaną bazę noclegową obejmującą sieci hotelowe, apartamenty i mieszkania do wynajęcia, prywatne pensjonaty, jak również pokoje gościnne. Dlaczego warto zdecydować się na tę ostatnią propozycję?

Bed and breakfast w Gdyni – dlaczego warto?

Pokoje gościnne gwarantują turystom maksymalną wygodę i prywatność, a to wszystko w przystępnej cenie. Dobrze wyposażone pomieszczenia z telewizorem, odtwarzaczem DVD, prywatną łazienką z kabiną prysznicową, jak również deską do prasowania, czajnikiem oraz żelazkiem na życzenie, pozwolą zrelaksować się po dniu pełnym przeżyć. Oferta noclegów w wersji bed and breakfast odpowiada na potrzeby rodzin podróżujących z dziećmi, jednocześnie zapewniając domowe i smaczne posiłki w niewysokiej cenie.