Automatyczne księgowanie faktur – to możliwe!

3 maja 2022

Szukasz więcej informacji dotyczących automatycznej obsługi należności? Zajrzyj na flobo.io

Właściciele firm nieprzerwanie szukają rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a przy tym zredukować czas tracony na obsługę pomniejszych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale również automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów poprzez połączenie z serwisem mass collect

Automatyczne księgowanie przelewów w aplikacji Flobo możliwe jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a następnie obserwuje czy pojawiły się przelewy od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada nadany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należności. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z czasochłonnego obowiązku ręcznego księgowania przelewów, co pozwala mu skupić się na realizowaniu innych kluczowych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko największych przedsiębiorstw, ale również i tych małych, które każdego miesiąca wystawiają jedynie sto dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną praktyczną funkcję, szczególnie potrzebną tym właścicielom firm, którzy nieustannie mają problemy z migającymi się od zapłaty kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Flobo – zobacz czy wdrożyć ją w twoim biznesie

Nie jesteś przekonany czy robot Flobo to przydatne rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo dostarcza kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, z których zdołasz wybrać tę, która idealnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ten robot bez trudu obsługuje przelewy abonamentowe, więc rewelacyjnie zda egzamin w szkołach językowych lub prywatnych, czy wszędzie tam, gdzie płaci się czesne. Flobo przyda się też hotelom, hostelom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i realizowane w określonych transzach. A co z firmami oferującymi różne usługi? Gdy firma za wykonanie usługi wymaga wstępnej opłaty, Flobo będzie monitorować wpłaty do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]