Budowanie wizerunku marki – filmowanie wydarzeń

4 grudnia 2019

Filmowanie wydarzeń, imprez oraz eventów to nadzwyczaj skuteczna metoda na wypromowanie naszego biznesu, usług lub produktów. Profesjonalnie przygotowany film przykuwa uwagę potencjalnych klientów i sprawnie buduje korzystny wizerunek marki. W dzisiejszych czasach coraz popularniejsze staje się filmowanie akcji promocyjnych, targów, sympozjów i wszelkich imprez plenerowych lub masowych, a na rynku działa dużo doświadczonych firm, które w swojej pracy wykorzystują wysokiej jakości kamery oraz inny sprzęt do tworzenia klipów.

Czemu warto zdecydować się na filmowanie wydarzeń?

Filmowanie eventów i imprez to najlepszy sposób na zarejestrowanie unikatowej atmosfery oraz przebiegu danej imprezy. Kreatywnie zmontowany klip może nakłonić donatorów do zainwestowania w przedsięwzięcie, a widzów – do wzięcia udziału w przyszłej edycji wydarzenia. Relacja wideo o wiele lepiej dociera do wyobraźni odbiorców niż foldery, tradycyjne ulotki czy statyczne materiały reklamowe. Ten sposób promocji można też wykorzystać online – na portalach społecznościowych czy na stronie internetowej.

Filmy eventowe – zatrudnij profesjonalistów

Profesjonalny i rzetelny zespół dysponuje specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu filmy eventowe przyciągają spojrzenia i są zapamiętywane na długo na długo. Firmy zajmujące się filmowaniem wydarzeń wykorzystują w swojej pracy między innymi wysokiej jakości lustrzanki cyfrowe nagrywające w formacie 4K, kamery sportowe, stabilizatory obrazu czy drony do filmowania ujęć z lotu ptaka, a to jedynie nieznaczny ułamek sprzętuzapewniającego doskonałą jakość filmów. Ekipy zajmujące się zawodowo filmowaniem używają też specjalistycznych programów do montażu klipów.