Graficzny projekt gazety korporacyjnej

14 sierpnia 2021

Znajdź profesjonalistów, którzy przygotują biuletyn firmowy.

Korporacyjny biuletyn to bardzo dobry sposób komunikacji wewnętrznej, ale także działanie marketingowe. Zobaczmy zatem, jakie artykuły warto umieścić w takim biuletynie i dlaczego warto się na to zdecydować.

Projekt gazety – zagrzewa do pracy ekipę

Gazeta korporacyjna może pełnić rozmaite funkcje. Kluczową jest komunikacja wewnętrzna – pisanie o zdobytych wyróżnieniach, chwalenie się dobrymi osiągami, wywiady z przodującymi pracownikami. Takie broszury mają istotne znaczenie dla funkcjonowania całego przedsiębiorstwa, gdyż świetnie motywują załogę. To powoduje, że podwładni są bardziej skłonni do współpracy ze sobą, czują się dumni ze swojego miejsca pracy, a ich codzienne zadania dają im więcej satysfakcji. Badania pokazują, że gazeta korporacyjna sprawia, że pracownicy czują odpowiedzialność za wytwarzane towary, poprawia się też atmosfera w zakładzie. Dużą zaletą jest także likwidowanie szumów komunikacyjnych pomiędzy działami, które są główną przyczyną sporów w wielu przedsiębiorstwach. Korporacyjny biuletyn zapewnia także całkowitą przejrzystość planów firmy.

Projekt gazety – zaufaj specjalistom

Oczywiście gazeta firmowa to też niezastąpiona forma komunikacji na zewnątrz. Broszura może dotrzeć do adresatów takich jak: konsumenci, konkurencja, potencjalni inwestorzy, środowiska uniwersyteckie. Gazeta firmowa dzięki temu promuje działania naszego przedsiębiorstwa, zwiększa zyski, a także wspiera działania z zakresu public relations. Myśląc o wydawaniu gazety korporacyjnej musimy przede wszystkim zwerbować pracowników do tworzenia treści oraz przemyśleć szatę graficzną. Można w tym zakresie posiłkować się pomocą profesjonalistów (tj. grafików projektowych), którzy zrobią projekt gazety, określą ilość stron i zajmą się wydaniem. gazeta korporacyjna na pewno wypełni swoją misję.

Kontakt:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]