Jak promować lokalne sklepy i usługi w sieci? Pozycjonowanie firm z Krakowa

2 lutego 2023

Zamów pozycjonowanie Krakow.

Wszechobecność internetu oraz prostota wykorzystania go do wyszperania potrzebnych artykułów i usług spowodowała, że każde przedsiębiorstwo pragnie teraz zaistnieć w sieci. Naturalnie, samo posiadanie strony firmowej nie znaczy, iż klienci nas znajdą – istotna jest wszak obecność na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Wiele małych firm, funkcjonujących wyłącznie w określonym województwie lub wręcz w jednym mieście, na przykład w Krakowie albo w Białymstoku, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Tymczasem odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – daj się zauważyć w swojej miejscowości

Użytkownicy sieci szukając w wyszukiwarkach sklepów albo usług korzystają przeważnie z fraz lokalnych, innymi słowy mających w składzie nazwę jakiegoś miasta, jak np. “piekarnia kraków”, “sklep z oponami kraków” czy “hydraulik kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla niewielkich firm na przedstawienie swojej oferty ewentualnym klientom, zamieszkującym daną miejscowość. Usługa pozycjonowania dla biznesów regionalnych nie odbiega wiele od typowego pozycjonowania. Wyróżnia się w rzeczywistości tym, że strategia SEO ukierunkowana jest na zwiększenie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, miedzy innymi poprzez założenie i optymalizację wizytówki GMF, wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu czy zdobywanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie strony z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w branży optymalizacji, pozycjonowania i tworzenia stron internetowych od prawie 15 lat. Przez ten okres dogłębnie poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu lokalnym biznesom poprawić widoczność ich stron i tym sposobem pozyskać nowych odbiorców. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, link building, a także rozwinięcie contentu. Nad realizacją planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a klient może sprawdzać cyklicznie rezultaty pozycjonowania za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Kontakt:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]