Pozycjonować, jak to łatwo powiedzieć

6 listopada 2018

Pozycjonowanie Krakow - dalsze informacje o tej usłudze

Pozycjonowanie to szereg działań dążących do poprawienia widoczności stron w organicznych wynikach wyszukiwania. Im wyższą pozycję zajmie strona w wynikach wyszukiwania, tym większy ruch w witrynie, co w efekcie powinno skutkować zwiększeniem konwersji firmy. Kolejnym atutem tego działania jest wzmocnienie rozpoznawalności marki, produktu albo usługi.

Algorytm Google klasyfikuje każdą witrynę www pod kątem mniej więcej dwustu rozmaitych wskaźników. Wynik tej diagnozy decyduje o tym, na którym miejscu strona czy jej podstrona pojawi się internaucie w wynikach wyszukiwania na konkretną frazę. Za najistotniejsze czynniki rankingowe specjaliści ds. SEO uważają m.in. jakość treści, PageSpeed, jak również linkowanie (wewnętrzne i zewnętrzne).

Wstukując w przeglądarkę Google dowolne słowo, internaucie ukazuje się wykaz stron, których zawartość została uznana za najlepiej dopasowaną do wpisanego hasła. Które adresy pojawią się w rezultatach wyszukiwania najwyżej? W głównej mierze te, których treść jest odpowiednio nasycona trafnymi frazami kluczowymi. a jednocześnie unikalna. Na pozycje nie bez wpływu jest także szybkość wczytywania się witryny (nie tylko w wersji na komputer, ale i urządzeniach przenośnych), poprawnie zoptymalizowany kod HTML, a także różnorodność linków przychodzących do naszej strony.

Pozycjonowanie sklepów i stron www – zleć to profesjonalistom z agencji SEO

Algorytm Google regularnie jest poprawiany, z tej przyczyny warto zostawić pozycjonowanie i optymalizację stron i sklepów profesjonalistom. Wyśmienitym wyborem jest firma SEO posiadająca długoletnie doświadczenie w takich działaniach. W takich agencjach zatrudnionych jest szereg specjalistów nie tylko od SEO, ale także tworzenia stron i prowadzenia kampanii Google Ads. Pozostawiając pozycjonowanie zewnętrznemu podmiotowi zaoszczędzone środki i czas można przeznaczyć na inne działania, które dodatkowo rozwiną firmę.

Do kogo skierowana jest usługa pozycjonowania sklepów i stron internetowych?

Pozycjonowanie to głównie oferta adresowana do właścicieli stron www, które służą do ekspozycji i sprzedaży wyrobów albo usług przedsiębiorstwa. Prowadząc jakikolwiek biznes niewyobrażalne jest współcześnie nie posiadać strony firmowej lub ją utworzyć, lecz zaniechać jej pozycjonowanie. Biznes to nieustanne współzawodnictwo o pozyskanie kolejnych klientów. Wedle statystyk aż 97% osób sprawdza w sieci opinie o lokalnych markach, co wyraźnie pokazuje do jak obszernej grupy klientów można tą metodą dotrzeć. A pojawienie się adresu sklepu bądź strony w Top3 wyników wyszukiwania znacząco zwiększa prawdopodobieństwo, iż konsument wybierze nasze usługi.

Kontakt:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]