Sposób na promocję firmy – Business View

25 grudnia 2018

businessview w Krakowie

Business View to innowacyjna technika demonstrowania wnętrza różnego rodzaju budynków publicznych, np. sklepów, widoczna powszechnie na stronach witryny Google. Opiera się na koncepcji tzw. wirtualnego spaceru oraz serii fotografii szerokokątnych. Przekonajmy się zatem, do czego jest przydatna ta niezwykła wizualizacja.

Business View wspomaga przedsiębiorstwa

Dzięki koncepcji Google Business View możemy sprawdzić w jaki sposób prezentuje się konkretna firma od środka. Z usługi możemy skorzystać zarówno z poziomu tradycyjnej witryny Google – wstukując nazwę firmy (wówczas prezentacja będzie widoczna obok wyników przeglądania) oraz przez usługę Google Street View. Jest to znakomita metoda na wypromowanie firmy, będąca uzupełnieniem działań marketingowych on-line – klienci codziennie szukają informacji o punktach usługowych: teatrach, restauracjach, siłowniach oraz klinikach medycyny estetycznej.

Business View – dla niewielkich i dużych firm

Wykorzystanie możliwości, jakie daje Business View może przynieść duże profity nie tylko przedsiębiorstwom znajdującym się w rozległych miastach takich jak Kraków czy Wrocław. Zwróćmy uwagę bowiem, że technologia ta generuje również zwiększony ruch na naszej stronie internetowej, więc warto to przekuć w sukces. Wszystko, co musimy zrobić, to poszukać profesjonalnego fotografa, który wykona serię fotografii pomieszczeń, zgodnie ze standardami Google.

Kontakt:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]