Uzupełnij profil firmy na Facebooku o zdjęcia 360 stopni

7 marca 2020

Znajdź fachowców, którzy sporządzą panoramy sferyczne

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to bardzo atrakcyjna i stosunkowo nowa forma przedstawiania pomieszczeń firm czy lokali gastronomicznych. Najczęściej widzimy je przeglądając Google Street View oraz wizytówki Google Moja Firma, ale również natrafiamy na nie na najczęściej używanym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Umożliwia on dodanie na profilu firmy takiego sferycznego zdjęcia. Jak więc możesz zastosować panoramy sferyczne do reklamy Twojej firmy na Facebooku? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Co wyróżnia sferyczne zdjęcia panoramiczne?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, które można oglądać pod różnymi kątami. Dowolne przesuwanie zdjęcia sprawia wrażenie realnego przebywania w danym miejscu. Panoramy sferyczne na Facebooku dają możliwość oglądania lokalu, nieruchomości lub budynku poprzez wybór kierunku, w którym spoglądamy. Zdjęcia tego rodzaju tworzy się przy pomocy dedykowanych aparatów i aplikacji. Dla użytkowników to co różni je od standardowych zdjęć cyfrowych to możliwość wybrania kursorem takiego zdjęcia, a następnie obrócenia go w wybranym kierunku.

Panoramy 360 stopni – reklamuj swój biznes na Facebooku

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to doskonała metoda na wyróżnianie Twojego biznesu bądź firmy. Panoramy 360 stopni dają szerokie możliwości zaprezentowania pomieszczeń biura, lokalu usługowego czy hotelu. Taka forma zdjęć jest o wiele bardziej interesująca i pomaga szczegółowo zapoznać się z danym miejscem. Umieszczenie sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku będzie mieć korzystny wpływ na postrzeganie naszego biznesu przez klienta oraz podniesie jego zaufanie w stosunku do usług przez nas świadczonych, co zaowocuje dużo wyższym prawdopodobieństwem, że je zamówi.

Panoramy sferyczne warto umieścić na Facebooku w szczególności kiedy prowadzimy działalność, która opiera się na atrakcyjnych wnętrzach (np. hotel bądź sale konferencyjne), ale także jeśli pragniemy przybliżyć naszym klientom miejsce, w którym działamy lub nakłonić potencjalnych pracowników, aby skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej.

Do wykonania zdjęć 360 stopni na Facebooka zatrudnij specjalistę!

Wykonanie panoramy sferycznej, chociaż teoretycznie jest możliwe do zrealizowania na własną rękę, niemniej jednak do celów marketingowych powinno się zatrudnić profesjonalnego fotografa, który zajmuje się zawodowo tematyką interaktywnych fotografii. Czemu to zalecane rozwiązanie? Powierzenie tego zadania profesjonalnemu fotografowi daje gwarancję przygotowania dobrych jakościowo fotografii, które na domiar tego będą ciekawsze dla odbiorcy. Sama usługa nie jest również trudno dostępna ani kosztowna. Na stronie Google Moja firma — Street View znajdziemy wykaz fotografów polecanych przez Google do przygotowania sferycznych zdjęć panoramicznych. Na spisie tym wymienieni są wyłącznie Ci specjaliści, którzy sprostali wysokim wymaganiom jakościowym Google i opublikowali wyznaczoną ilość prawidłowych zdjęć 360 stopni.

Kontakt:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]