Zaprezentuj swój biznes klientom – wirtualny spacer 3D po Twojej firmie

27 sierpnia 2020

Skieruj się na https://www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/ aby dowiedzieć się, kto sporządza wirtualny spacer 3D

Wirtualne spacery Google to niezmiernie popularna forma zwiedzania różnych miejsc. Bez wysiłku w ciągu kilku sekund możemy się tak przenieść np. na ulice Londynu czy do egzotycznego Miami, by na własne oczy zobaczyć rajskie krajobrazy. Dzięki tej metodzie możemy nie tylko turystycznie odwiedzać niedostępne zakątki świata, ale także stworzyć spacer Google po naszej restauracji czy firmie oraz prezentować je zainteresowanym klientom. Stworzenie takiego wirtualnego spaceru nie jest ani trudne, ani kosztowne, natomiast prezentuje się niezwykle efektownie i jest skuteczne biznesowo. Czym w ogóle są spacery Google? Z jakiego powodu opłaca się je wykorzystywać do promocji?

Spacer Google — fotografie sferyczne z każdego zakątka świata

Spacer Google to możliwość zdalnego zwiedzania miejsc z całego świata. Polega on na tym, iż Google robi fotografie sferyczne (360 stopni) danego punktu, a potem łączy je i umieszcza w Mapach Google. Z ich pomocą, po wejściu na daną lokalizację, jesteśmy w stanie rozejrzeć się górę i w dół, na boki oraz możemy samodzielnie decydować, w którym stronę chcemy patrzeć. Pozwala to na dokładne przyjrzenie się tej lokalizacji, zupełnie jakbyśmy tam faktycznie byli. Możemy też przechadzać się po okolicy i docierać do sąsiednich miejsc — wciąż spoglądając w dowolnym kierunku i obserwując otaczającą nas rzeczywistość.

Spacer 360 stopni po firmie – użyj go do promocji

Interesującą i zyskującą popularność usługą jest opracowanie wirtualnego spaceru Google po naszym hostelu, firmie czy restauracji. Przeciwnie do Google Street View, to my zatrudniamy fotografa, który po dotarciu na miejsce sporządza zdjęcia danej nieruchomości, a następnie scala je w wirtualny spacer. Cena usługi to około kilkuset złotych (zależy to zazwyczaj od wielkości nieruchomości) i zajmuje od jednej do kilku godzin. Stworzony wirtualny spacer 3D możemy udostępnić w wizytówce firmy w Mapach Google obok zwykłych zdjęć i dać możliwość aktualnym i potencjalnym klientom odwiedzanie naszej firmy, tak jak przeglądają np. ciekawe miejsca w Google Street View. Samo umieszczenie wirtualnego spaceru jest proste, nie trzeba płacić za jego udostępnienie w wizytówce, nie licząc rzecz jasna opłat za jego stworzenie, a sam spacer możemy również umieścić na naszej firmowej stronie internetowej.

Czy warto stworzyć spacer 3D po naszej firmie?

Wirtualny spacer Google to bardzo efektowny sposób na umożliwienie odwiedzenia danego miejsca przez przyszłego klienta. Z pewnością opłaca się przygotować taki spacer w naszej firmie w celach marketingowych. Internauci, patrząc na nasze biuro, dom do wynajęcia czy hostel uzyskają masę przydatnych informacji, które pozwolą im podjąć decyzje o skorzystaniu z naszej oferty. Uznają nas też za rzetelna markę. Wirtualny spacer Google warto sporządzić nie tylko dla dla klientów, ale też i dla kandydatów do pracy – o ile oczywiście chcemy zainteresować pracowników nieprzeciętnymi warunkami pracy. Osoby, które wcześniej przekonają się wirtualnie o standardzie danej firmy, chętniej podejmą z nią współpracę. Spacer 3D pomaga w pozycjonowaniu witryny oraz wyróżnieniu naszej firmy w Google Maps. Wirtualne spacery 360 stopni działają na wszystkich urządzeniach, również tych mobilnych.

Kontakt:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]