Niezapomniane imprezy firmowe w polskich górach

24 lipca 2019

Imprezy firmowe to okazja do kolektywnego spędzenia czasu ogółu pracowników i ich przełożonych. To też wspaniała inwestycja dla kierującego przedsiębiorstwem – korzystnie oddziałuje na zacieśnianie się więzi pomiędzy pracownikami, co sprawia, iż ci współtworzą efektywniejszy zespół i o wiele sporadycznie dochodzi pomiędzy nimi do konfliktów. W ten sposób zbudujemy również trwałe związki pomiędzy zatrudnionymi a przedsiębiorstwem, w dużej mierze zmniejszając rotację zespołów. Takie korzyści będą naszym udziałem jednak tylko wówczas, gdy w czasie wyjazdu dostarczymy uczestnikom przyciągających, intrygujących rozrywek.

Imprezy integracyjne w Zakopanem – modne rozrywki

Modnym regionem do przygotowania imprez integracyjnych są polskie góry – zarówno Bieszczady, jak i Pieniny czy Tatry. Cudowne widoki, świeże powietrze, a także nastrój sprzyjający zapomnieniu o codziennych problemach to największe plusy tych obszarów naszego kraju. Nie bez znaczenia jest również fakt, że w górach można przeprowadzić imprezy integracyjne obfite w różne przyjemności – poza lubianymi spływami pontonowymi i kajakowymi, mogą to być m.in. rajdy off-roadowe i rowerowe, tyrolka nad dolinami rzek (zwłaszcza Dunajca) czy paintball. Dużą zaletą jest też dostęp do regionalnych, góralskich potraw.

Imprezy integracyjne w górach – dlaczego warto?

Jak napomknęliśmy w rozpoczęciu artykułu, przeprowadzenie imprezy firmowej wiąże się z licznymi korzyściami. Wyjątkowo dobrze dostrzegalne są one, jeśli celem wyjazdu będzie jedno z górskich miasteczek – np. Zakopane. Konieczność walki z żywiołami i niesprzyjającym terenem najlepiej cementuje związki między pracownikami i pomaga im stworzyć zgrany, dobrze skooperowany zespół.