Gdzie kupić serwonapędy i silniki DC od najlepszych producentów?

18 kwietnia 2022

Korzystna oferta dystrybucji serwonapędów.

Coraz powszechniejsze użycie robotyki w wielu sferach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, zmusza do poszukiwania odpowiednich rozwiązań z obszaru układów napędowych i sterowania. Warszawska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. dokładne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od uznanych globalnych wytwórców.

Ultra Robotics – polski dostawca silników elektrycznych prądu stałego

Działająca od przeszło 15 lat na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą przekładni planetarnych i falowych, motoreduktorów (DC, BLDC i AC oraz silników prądu stałego wytwarzanych z najwyższej klasy surowców przez uznanych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej czułe kompaktowe serwonapędy charakteryzujące się nadzwyczajną niezawodnością oraz żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy znajdują zastosowanie m.in. w produkcji robotów przemysłowych, obrabiarek czy układów służących do automatyzacji intralogistyki, a ze względu na możliwość ich użytkowania w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich również w kosmonautyce, kriogenice oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znaną z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które znamionują się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci i wysoką przepustowością, a ich wydajność utrzymuje się na pułapie 99% także przy niewielkich wymiarach. Z kolei napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD rewelacyjnie pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na silne wstrząsy mechaniczne i drgania, nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 °C, jak również przy znacznej wilgotności (nawet do 95%).

Firma Ultra Robotics oferuje także produkty Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company i Positec.

Kontakt:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]