Interesujesz się animacją? Zapisz się na kurs modelowania 3D!

20 kwietnia 2022

Na domin-krakow.pl znajdziesz więcej informacji o Blender 3D kurs.

Świat grafiki nieustająco ewoluuje i coraz częściej twórcy porzucają tradycyjne metody na rzecz kreowania swoich dzieł tylko cyfrowo. Współczesne oprogramowanie graficzne daje artystom nie tylko wolność sporządzania ilustracji 2D, ale również modelowania obiektów 3D. Rozpoczęcie przygody z modelowaniem 3D nie wiąże się już znacznymi kosztami – każdy może przecież ściągnąć program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów oraz animacji, a który przy tym jest w pełni darmowy.

Nauka modelowania 3D najlepiej pod okiem doświadczonego pedagoga

Korzystania z każdej aplikacji można nauczyć się na własną rękę, lecz proces ten ciągnie się wówczas dłużej i często jest nadzwyczaj męczący. Z tego też powodu uczestnictwo w kursie modelowania 3D przyniesie wiele korzyści zwłaszcza osobom, które dopiero poznają Blender 3D. Zaznajamianie się z poszczególnymi narzędziami oraz funkcjami czy nakładanie przeróżnych efektów i tekstur na modelowany obiekt przebiegnie łatwiej, jeśli odbywać się będzie pod okiem doświadczonego pedagoga. Instruktor na bieżąco prowadzi korektę modeli tworzonych przez kursanta doradzając, które elementy wymagają poprawy i proponując ku temu odpowiednie drogi. Jak w przypadku innych kursów dobrze jest, by odbywał się on w jak najmniej licznych grupach, co da nauczycielowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność ceniona w świecie filmu i gier komputerowych

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest współcześnie umiejętnością poszukiwaną i poważaną szczególnie w branży projektowej, gier wideo i filmowej. Poznanie programu Blender 3D otwiera więc niemało nowych możliwości zawodowych. W trakcie kursu tworzy się wstępne zaawansowane dzieła, które potem można bez skrępowania zamieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to jednakże, iż kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w animacji i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Wielu uczestników tego typu warsztatów to po prostu artyści oraz amatorzy chcący spróbować nowych form wyrażania siebie czy też rozwinąć swoje obecne umiejętności.

Kontakt:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]