Kurs digital painting – zdobądź nowe umiejętności graficzne

19 sierpnia 2019

Jeśli ciekawi Cię najlepsza oferta kursu digital paintingu, skieruj się na http://bit.ly/31OIQK8

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w ostatnich latach zdobywa coraz większą popularność i jest wszechstronnie wykorzystywana m.in. w reklamie, grach komputerowych i filmie. Pragniesz rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowego, dzięki którym będziesz obrabiać grafikę w Photoshopie, jak również tworzyć bajkowe postaci i rozwijać koncept wyimaginowanych światów. Kurs obejmuje także kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – czego się nauczysz?

Kurs digital painting odbywa się w niewielkich grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz w tygodniu, a w ich trakcie kursanci poznają funkcje programów graficznych, podstawy anatomii i proporcji człowieka oraz malarstwa, uczą się, jak stosować maski i warstwy, wykorzystywać światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting umożliwiają uzyskanie spektakularnych rezultatów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac w każdej chwili służą profesjonalną poradą, wykonują korekty i pomagają uczniom tworzyć najpiękniejsze rysunki cyfrowe.

Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych specjalistów

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o amatorach, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z filmem, grami komputerowymi, animacją i reklamą.

Kontakt:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]