Biuro architektoniczne – projektowanie domów i aranżacja wnętrz

12 września 2019

Więcej informacji o działalności architekta Kraków na https://joannaklusak.com

Biuro projektowe świadczy szeroki wachlarz usług – pomaga realizować fantazje osób, które chcą osiedlić się w komfortowym i ergonomicznym domku, ale też adresuje ofertę do firm czy instytucji publicznych. Architekt może wykonać całościowy projekt obiektu, a później czynnie pilnować rozwój robót, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, zaplanować odbudowę budynku albo wystąpić z propozycją aranżacji już egzystujących domów.

Jak wesprze Cię doświadczone biuro architektoniczne?

Interesują Cię kreatywne, innowacyjne projekty budowlane? Pragniesz, żeby Twój dom wyróżniał się spośród pozostałych budynków w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który spowoduje, iż Twój dom będzie praktyczny, a równolegle komfortowy? Zgłoś się do naszego biura architektonicznego! Pośród projektów budowlanych dostępne są zarówno te zgodne z obecnymi nurtami w projektowaniu przestrzeni, jak i plany inspirowane klasycznym designem.

Biuro projektów – co projektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio ma zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków użyteczności publicznej, jak i domów jednorodzinnych oraz wnętrz mieszkalnych. Dotychczasowe realizacje to między innymi mieszkania na wynajem, kawiarnie, budynki rekreacyjne czy zakłady opiekuńczo-lecznicze. Organizacja przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do specyfiki projektowanego obiektu, jak również osobistych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro architektoniczne może też rozplanować praktyczne i przestronne szafy wnękowe, które pozwolą na najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Kontakt:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]