Catering dla firm – zapewnij uczestnikom szkolenia kawę i przekąski

25 września 2021

Tutaj sprawdzisz, komu zlecić catering dla firm.

Ważne rozmowy biznesowe, warsztaty albo konferencja – każde większe przedsiębiorstwo prawdopodobnie kiedyś stanie przed nieodzownością organizacji takiego eventu. Wiąże się to z wieloma zadaniami, które na ogół nie są w zakresie czynności wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak m.in. przygotowanie posiłków oraz napojów dla jego zaproszonych gości. Jeżeli urządzane spotkanie przyciągnie masę osób, warto zamówić usługę cateringu biurowego.

Catering dla firm – zagwarantuj zaproszonym na konferencję napoje i przekąski

Kursy oraz sympozja biznesowe to wydarzenia trwające z reguły po 5-6 godzin, nierzadko także przez 3-4 dni. Ich uczestnicy otrzymują szczegółowy grafik wykładów, pomiędzy którymi zaplanowane są zazwyczaj dwie-trzy niedługie przerwy, w czasie których nie da się spożyć sycącego posiłku w najbliższej kafeterii. Stąd tak ważne jest zagwarantowanie gościom drobnych przekąsek oraz napojów, które mogą szybko zjeść w czasie przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, również zanieść ze sobą na salę, w której trwa wykład. Firmy oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się wyposażeniem stolika z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, a także z małym poczęstunkiem, które można zjeść bez niebezpieczeństwa pobrudzenia rąk i ubrania. W ramach usługi cateringu biurowego udostępniane są także urządzenia do przyrządzania napojów gorących.

Przerwy kawowe – zleć to firmie świadczącej usługę cateringu biurowego

Przerwy kawowe są bardzo ważne, dają bowiem uczestnikom czas na rozluźnienie się po wielu godzinach intensywnego skupienia. Ponadto jest to także możliwość kontaktu z pozostałymi gośćmi i obgadania w bardziej hermetycznym gronie spraw roztrząsanych na kursie. Sprzęt z kawą i różnymi napojami, który widuje się na stołówkach firm, nie ma szans sprostać świetnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci ekskluzywnych sympozjów lub płatnych wykładów nie powinni wszak pić z papierowych pojemniczków, jedząc własnoręcznie przyszykowane czy też kupione po drodze w spożywczaku sandwicze. Zamówienie usługi cateringu firmowego podniesie więc prestiż wydarzenia i w tym samym czasie pokaże, iż jego organizator pomyślał także o komforcie gości.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]