Catering imprezowy – obsługa imprez w salach bankietowych i w plenerze

26 stycznia 2023

Catering na imprezy - więcej szczegółów o tej usłudze.

Okres letni obfituje w niezmiernie modne ostatnio eventy na świeżym powietrzu oraz pikniki firmowe, ale w rzeczywistości przez cały rok w rozmaitych miastach kraju organizowane są benefisy, bankiety albo konferencje. Takie imprezy muszą mieć stosowną oprawę, której integralną częścią jest profesjonalnie przyrządzany i smaczny catering. Rozsądnym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu oferującego kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Profesjonalny catering na imprezy – niezbędny na prestiżowych wydarzeniach

Masz zamówioną salę na imprezę albo wybrałeś już punkt, gdzie odbędzie się piknik? Wspaniale!! Teraz musisz zatroszczyć się o to, żeby uczestnicy eventu mieli możliwość zjedzenia pysznych napojów, przekąsek i gorących potraw. Miej na uwadze, że w przypadku prestiżowych gal nie wystarczy ustawić stołu z cateringiem gdzieś z boku sali i liczyć na to, że uczestnicy obsłużą się sami. Liczy się cała oprawa – odpowiednie ustawienie stolików, dopasowane akcenty dekoracyjne, jak również poprawne rozłożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy wydarzenia z pewnością będą również pod wrażeniem, jeśli potrawy będą ułożone na talerzu niczym w topowych restauracjach, a posiłki będą serwować im wprawni kelnerzy.

Czy opłaca się korzystać z oferty cateringu imprezowego?

Atutem zamówienia usługi cateringu na imprezę jest bezspornie to, że zatrudniona do pomocy ekipa nie tylko przyszykuje rewelacyjne posiłki, ale też kompleksowo zajmie się całą jego oprawą. Przekąski i potrawy zostaną dostarczone w wyznaczone miejsce, załoga firmy cateringowej rozłoży oraz nakryje stoliki, a później profesjonalni kelnerzy obsłużą uczestników podczas imprezy. Na życzenie kontrahenta, oraz jeśli umożliwią to warunki wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą zabawić obecnych demonstracją live cooking, co dla gości może być jedyną okazją, aby obserwować z bliska jak pracują zawodowi kucharze. Trzeba zatrudnić firmę cateringową, która działa na rynku od dłuższego czasu i która ma doświadczenie w organizacji i obsłudze różnorodnego rodzaju imprez, zarówno tych takich na kilkuset gości, jak i kameralnych. W czasie ustalania detali oferty zasugeruje ona, jakie przekąski, dania i napoje najlepiej sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności przywiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]