Catering weselny – zaoferuj gościom to co najlepsze

21 grudnia 2022

Catering weselny Kraków - więcej szczegółów o tej usłudze poznasz w tym miejscu.

Przyjęcia okolicznościowe, które są zazwyczaj istotnym zdarzeniem dla całej rodziny, takie jak komunie, śluby czy chrzty, od wielu już lat przestały być organizowane w domu jedynie dla bliskiego kręgu krewnych i przyjaciół. Współcześnie są to wydarzenia, na których pojawia się często ponad sto osób. Zrozumiałe jest zatem to, iż jedna osoba nie ma możliwości sama ułożyć menu, a później przygotować oraz zaserwować posiłki uczestnikom przyjęcia, szczególnie, jeśli świętowanie będzie trwać parę godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też pojawiło się spore zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Czemu warto zamówić catering na wesele?

Organizowanie przyjęcia weselnego to intensywny stres, spowodowany dziesiątkami godzin straconych na dobór dekoracji sali, ustalanie listy gości, wysyłanie zaproszeń i szukanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To również potrzeba zamówienia wystarczającej ilości napojów i przekąsek serwowanych podczas zabawy, a co najważniejsze – przyrządzanie ciepłych dań, które oczarują zaproszonych gości i zgromadzą ich przy wspólnym stole. na zabawie weselnej powinien mieć odpowiednią oprawę. Uczestnicy przecież liczą na to, iż stoliki będą prawidłowo nakryte i wspaniale udekorowane, dania będą pyszne i widowiskowo ułożone na talerzach, a także że obsługa w profesjonalny sposób będzie podawać biesiadnikom następne posiłki. Najwyższy poziom organizacji zapewnią tylko firmy cateringowe, które zatrudniają profesjonalnych kucharzy, managerów oraz kelnerów, wprawionych w obsłudze wydarzeń zarówno w tradycyjnych salach, jak i tych odbywających się w plenerze.

Catering weselny – z bazową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Każdy typ przyjęcia okolicznościowego rządzi się swoimi zasadami, nie tylko w kwestii aktywności dla uczestników, ale też i oczekiwanych dań. Firmy cateringowe zwykle mają ułożoną uprzednio listę oferowanych dań głównych, trunków oraz zakąsek dopasowanych do charakteru wesel. Podstawową ofertę można zobaczyć na stronie firmy bądź otrzymać tę informację nawiązując kontakt z jej przedstawicielem. Zamawiający może więc samodzielnie skompilować menu z sugerowanych potraw. Należy jednak podkreślić, iż firmy cateringowe są również otwarte na nowe sugestie i częstokroć na życzenie kontrahenta zgadzają się przygotować niecodzienne zestawy dań.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]