Dlaczego należy cyklicznie wykonywać serwis okien?

18 listopada 2019

Zainteresowany serwis okien Warszawa cennik? Zajrzyj tu

Regularnie przeprowadzany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w mieszkaniu i powstrzyma stratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje doświadczony serwisant? Czemu warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim domu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są podatne na wszelkiego rodzaju wykrzywienia i uszkodzenia. Na kondycję okien oraz uszczelek niekorzystnie oddziałują również czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, opady czy promieniowanie słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w nienagannym stanie przez lata. O ile wymianę uszczelek oraz inne łatwe działania można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac zaleca się wezwać zawodowca. Profesjonaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację mechanizmów działających z trudem, redukują docisk okien w lecie, dbają o należytą izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Profesjonalny zespół serwisu okien może również wykonać wymianę szyby w oknie.

Czemu należy zlecać serwis okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pomaga obniżyć utratę ciepła nawet o 30%, co wpływa na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Specjaliści naprawią zarówno okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Serwis okna to jednak nie tylko regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Specjalista może też zadbać o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez założenie specjalnych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]