Komu zlecić wdrożenie WooCommerce?

5 maja 2023

Skieruj się tu po więcej informacji o sklepie WooCommerce.

Planujesz otworzyć sklep online? Jeśli dysponujesz już stroną na WordPressie, jak również jeżeli nie posiadasz w ogóle strony www i musisz zacząć od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest trafnym wyjściem.

Dlaczego zaleca się założyć sklep internetowy WooCommerce?

Z uwagi na to, jak dużym powodzeniem mogą pochwalić się strony projektowane w oparciu o WordPress, łatwo wywnioskować, że w konsekwencji pojawiła się wtyczka pozwalająca na postawienie sklepu internetowego na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem tak nazywa się ta wtyczka, ma mnóstwo atutów. Zupełnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się łatwo spersonalizować z wykorzystując płatne lub darmowe motywy, a jego obsługiwanie jest nieskomplikowane. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod rozmaite wyszukiwarki, co sprawia, iż jest większa szansa na uzyskanie pozycji w Top3 w SERP-ach, a tym samym szybciej dać się znaleźć pokaźniejszemu kręgowi klientów. Za sprawą wdrożenia dedykowanych wtyczek rozrasta się też ergonomia sklepu. W prosty sposób można w nim założyć bramki płatności i umożliwić klientom zlecenie przelewów za towary między innymi za pośrednictwem DotPay.pl albo Przelewy24.pl. WooCommerce umożliwia również ewaluację sprzedaży (opracowanie różnego typu statystyk) i integrację z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce – wyłącznie wypróbowane wtyczki

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce rekomendujemy powierzyć ekspertom, którzy nie tylko dopasują wybrany szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale również zadbają o jego ochronę przed atakami cyberprzestępców, prawidłową semantykę kodu sklepu i instalację wyłącznie przetestowanych, niezbędnych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce spece utworzą także blog, na którym szybko można informować użytkowników o promocjach oraz nowościach lub zamieszczać opinie i różne porady dotyczące sprzedawanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]