Kto i dlaczego korzysta z usług biur detektywistycznych?

25 sierpnia 2019

Usługi detektywistyczne cieszą się w Polsce popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań toczących się przed sądem, znaleźć bezcenne informacje na temat członków rodziny, jak również pracowników. Doświadczone biuro detektywistyczne oferuje wszechstronne usługi i pozwala na sprawdzenie między innymi warunków sprawowania pieczy nad małoletnim, wierności małżonka, zasadności wystawienia tzw. L-4 lub ustalenie źródeł zarobku. Biura detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników mogących pochwalić się specjalistyczną wiedzą z zakresu nowych technologii czy prawa, co pozwala na łatwiejsze pozyskanie cennych informacji.

Agencja detektywistyczna – kto często korzysta z jej usług?

Do biur detektywistycznych często zgłaszają się osoby pragnące dowieść niewierności żony lub męża i zaprezentować je w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Niejednokrotnie zdarzają się również sprawy dotyczące ustalenia pobytu małoletniego będącego ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Szerokie spektrum usług świadczonych przez profesjonalne agencje detektywistyczne sprawia, że z ich umiejętności korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także firmy chcące sprawdzić swoich pracowników. Jest to częste przede wszystkim w przypadku zawierania umów o zakazie konkurencji lub kontraktów z tzw. klauzulą poufności, zobowiązującej zatrudnionego do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa.

Usługi detektywistyczne – czemu warto zaufać profesjonalistom?

Firma detektywistyczna posiada specjalistyczny sprzęt, który pozwala w efektywny i szybki sposób zdobyć kluczowe informacje. Są to między innymi profesjonalne kamery, lokalizatory GPS czy aparaty. Ich personel ma również doświadczenie w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport sporządzony przez detektywa to niepodważalny dowód, który można użyć w sądzie.