Monitoring, ubezpieczenie, ochrona – zalety parkingu przy lotnisku

23 czerwca 2023

Więcej informacji o ofercie parkingu Kraków Balice.

Podróż samolotem jest popularnym środkiem transportu, lubianym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, żeby rozpocząć wycieczkę musimy dojechać do portu lotniczego. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z własnego auta, pojawi się pytanie: gdzie go postawić w trakcie naszej podróży?

Zostaw samochód pod dobrą opieką – parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o dowiezienie pod port lotniczy, a później o odebranie nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu dużych portów lotniczych, na przykład w Balicach koło Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, gdzie niewielkim kosztem możemy zostawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszego samochodu pilnuje wyszkolona ochrona, , a pozostawione tam samochody są ubezpieczone w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co zapewniają strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach często oferują też dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to razem z walizkami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym aucie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i zyskać pewność, że mieści się w dozwolonych limitach.

Kontakt:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]