Nie masz czasu na porządki? Zamów opróżnianie piwnic

20 kwietnia 2020

Wiosenne miesiące to czas m.in. garaży, pomieszczeń gospodarczych i poddaszy. Chcesz zadbać o porządek w swoim otoczeniu? Dowiedz się, dlaczego warto zamówić kompleksowe sprzątanie mieszkań i piwnic.

Sprzątanie piwnicy i mieszkania – to nie takie proste!

Posprzątanie zagraconej piwnicy to niemałe wyzwanie – należy wyrzucić nie tylko z zapełniające pomieszczenie zepsute przetwory, niesprawną elektronikę czy sprzęty, ale również zatroszczyć się o wywiezienie odpadki do punktu utylizacji. Wyrzucenie niektórych odpadów do odpadów komunalnych jest karalne i niebezpieczne dla otoczenia. Mieszkańcy większych miast jak np. Kraków nie muszą samodzielnie doprowadzać do porządku domowych piwnic i strychów – funkcjonują tam firmy, które oferują profesjonalne sprzątanie piwnic oraz mieszkań. Usługa jest przeznaczona dla osób, które nie mają czasu czy też ochoty na sortowanie i pakowanie odpadów – wolą, żeby czynności te wykonali fachmani. Firmy zajmujące się sprzątaniem piwnic uporają się z różnymi typami odpadów – dywanami, elektrośmieciami (sprzęt komputerowy, AGD i RTV), meblami, odpadami wielkogabarytowymi, niebezpiecznymi, a także odpadami budowlanymi i gruzem.

W jaki sposób przebiega sprzątanie piwnic oraz mieszkań?

Pracownicy przedsiębiorstw oferujących sprzątanie piwnic i mieszkań przyjeżdżają do klientów i na miejscu rozprawiają się z bałaganem. Firmy tego typu świadczą wszechstronne usługi porządkowe – udostępniają worki na odpady i pojemne kontenery, pomagają zapakować do nich śmieci, wynieść je z pomieszczenia, a następnie przewieźć do właściwego składowiska. Przedsiębiorstwa te dysponują flotą pojazdów dostosowanych do wywozu rozmaitego rodzaju odpadów i są w stanie szybko uporać się z zagraconymi poddaszami i piwnicami. Cena za usługę jest przeważnie zależna od zakresu wykonanych prac.