Podróżujesz samolotem? Samochód zostaw na parkingu długoterminowym

31 stycznia 2024

Parking długoterminowy Balice - bezkonkurencyjną ofertę sprawdzisz na pandaparking.pl.

Jedziesz na urlop za granicę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Dowiedz się, czy zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking blisko lotniska – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Balicach to jedno z największych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Naszym kraju. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez całą dobęparkingu, znajdującego się bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a bezpieczeństwa parkujących samochodów pilnuje monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, iż osoby niepowołane nie będą miały możliwości dotarcia do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to znakomite rozwiązanie dla pasażerów ze znaczną ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć dźwigania ciężkich walizek w pociągu lub autobusie miejskim.

Czemu warto z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Sporą zaletą parkingu przy lotnisku w w Balicach są atrakcyjne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie 1 kilometr od lotniska. Panda Parking oferuje także darmowy dowóz pasażerów wprost pod terminal – trwa to tylko 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna przez internet bądź telefonicznie – ekspresowo i bez problemów, a unieważnienie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można zrealizować gotówką (w złotówkach i euro) lub przelewem bankowym. Dodatkowym atutem jest także bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość skorzystania z kompresora oraz naładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Kontakt:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]