Pracujesz w Niemczech? Znajdź wygodne busy Niemcy-Polska

25 marca 2019

Republika Federalna Niemiec to jeden z najczęściej wybieranych kierunków podróży – według szacunków agencji pracy planuje tam wyjechać nawet 17% osób zainteresowanych emigracją zarobkową. Dlaczego Polacy tak chętnie wyjeżdżają za Odrę? Jaki środek transportu najczęściej wybierają?

Przewozy Polska-Niemcy – bezpiecznie i komfortowo

Według aktualnych statystyk w Niemczech mieszka ponad pół miliona Polaków – nasi rodacy wyjeżdżają za Odrę przede wszystkim w celach zarobkowych. Niemcy są także obiektem zainteresowania turystów, ale Polaków przyciągają też koncerty gwiazd muzyki czy sklepy. W jaki sposób podróżujemy? Duża część osób wybiera komfortowo wyposażone busy Polska-Niemcy, które gwarantują bezpieczne i wygodne dotarcie do celu. Popularnością cieszą się przewozy Polska-Niemcy organizowane przez poEuropie.pl – firma zapewnia komfortowo wyposażoną flotę pojazdów, które docierają m.in. do miast na trasie Brema, Berlin, Hanower, a także Würzburg, Moguncja czy Bamberg. Busy z Polski do Niemiec obsługują województwo podkarpackie, świętokrzyskie, dolnośląskie, małopolskie, śląskie i opolskie.

Bus Niemcy-Polska w opcji door-to-door

Liczysz na wygodną podróż i sprawne dotarcie do miejsca docelowego? Bogato wyposażone busy do Niemiec spełnią Twoje oczekiwania. Samochody, które zapewnia przewoźnik wyposażone są w dwustrefową klimatyzację, posiadają wygodne fotele i zapewniają pasażerom dużo przestrzeni. Przewozy realizowane są busami typu Ford Transit, które cyklicznie przechodzą badania techniczne i zapewniają komfortową podróż. Busy Niemcy-Polska mają na pokładzie odtwarzacz DVD, a także bezprzewodowy internet Wi-Fi na terenie Polski.