Producent przyczep i zabudów przestrzennych

22 października 2021

Sektor związany z transportem wciąż się rozwija, a to za sprawą globalizacji, a także otwierania się coraz to nowszych rynków na import oraz eksport. Z tego powodu potrzebuje również coraz to nowocześniejszych rozwiązań, szczególnie tych związanych z usprawnieniem procesów transportu towarów. Założona w Polsce spółka Gniotpol Trailers, będąca producentem przyczep i zabudów samochodowych, od trzydziestu lat odpowiada na wymogi permanentnie zmieniającej się branży transportowej.

Zabudowy przestrzenne na zamówienie – wyłącznie z surowców najwyższej klasy

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to specjalista w produkcji przestrzennych zabudów samochodowych. W ofercie spółki znajduje się produkcja zestawów solo (np. z windą hydrauliczną do załadunków bez konieczności korzystania z wózka widłowego), BDF (do transportu intermodalnego) oraz kubaturowych (przyczepy jedno- i dwuosiowe). To też producent przyczep i innych rozwiązań projektowanych i wytwarzanych na zamówienie dla niecodziennych kontrahentów, w tym armii oraz jednostek specjalnych. W produkcji stosowane są tylko surowce wysokiej jakości, dostarczane przez renomowanych dostawców. Doświadczenie pozyskane przez ostatnie 30 lat umożliwia firmie Gniotpol Trailers opracowywanie coraz to nowocześniejszych projektów na światowym poziomie, o czym świadczy m.in. powodzenie chronionych patentem zestawów kubaturowych z serii 2504, zaprojektowanych z myślą o transporcie niezwykle trudnych towarów.

Producent przyczep – serwis w w punktach ASO oraz w warsztacie w Malni

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje także kompleksowe usługi serwisowe, nie tylko w trybie mobilnym i stacjonarnym (w firmowym zakładzie w Malni lub w kilku autoryzowanych punktach). W przypadku usługi mobilnej niezbędne naprawy dokonywane są na obszarze krajów Unii Europejskiej w terminie wybranym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się również o wygodę odbiorców, którzy decydują się na naprawy we własnym zakresie. Części zamienne do naczep firmy są dostępne w każdej chwili, co redukuje czas oczekiwania na ich dostarczenie do minimum, co zdecydowanie przyspiesza to serwis zarówno błahych usterek, jak i przeprowadzenie dużych napraw.

Pochodzenie fotografii: gniotpol-trailers.com.