Profesjonalna usługa cateringu – nie musisz martwić się o organizację imprezy

27 marca 2023

Więcej szczegółów o cateringu w Krakowie.

Gdy organizujesz wystawny event firmowy czy prywatny, na który zapraszasz znaczną ilość uczestników, zapewne nie będziesz w stanie osobiście zadbać o poczęstunek dla gości. Nie każdą okoliczność da się obsłużyć kupując napoje i drobne przekąski w najbliższym sklepie – prestiżowe wydarzenia w większości wypadków wymagają właściwej oprawy również w kwestii potraw. Zatem nie przystoi stawiać na stołach uczestników samych ciasteczek i słodkich napojów. W takich sytuacjach idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty firmy cateringowej.

Chcesz wynająć usługę cateringową? Wyraźnie przedstaw swoje oczekiwania

Firmy wykwalifikowane w dostarczaniu usług cateringowych zwykle oferują kilka jego wariantów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany głównie z okazji chrztów, komunii albo wesel, catering firmowy oraz catering świąteczny, czyli dostarczanie posiłków wigilijnych. Oferty te są starannie dobrane do charakteru konkretnych wydarzeń, dlatego często różnią sięmiędzy sobą np. ceną oraz wykazem potraw oferowanych w danej usłudze. Decydując się na zamówienie usługi cateringu powinno się pamiętać, by w rozmowie z usługodawcą jasno przedstawić swoje oczekiwania, a przy tym być również otwartym na jego rady. W końcu dla caterera organizacja eventów przeróżnego typu to chleb powszedni, więc wieloletnia praktyka w tej branży pozwala mu na podsuwanie rozwiązań, które zadowolą ogół gości.

Dlaczego warto skorzystać z usług cateringowych?

Przyrządzanie posiłków już dla małej ilości gości może stać się niełatwym zadaniem, głównie wówczas, jeśli musimy wykonać to samemu. Zamówienie usługi cateringowej pozwala więc zaoszczędzić czas, który przyda się na skoordynowanie innych kluczowych aspektów imprezy. Jest to też możliwość uraczenia zaproszonych fenomenalnymi posiłkami przyrządzonymi przez doświadczonych kucharzy. Warto przy tym zaznaczyć, że istotnym przymiotem dań, które dostarczają firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale również ich wygląd na talerzu. Co więcej firmy, które podejmują się obsługi dużych eventów zapewniają też własny zespół doświadczonych kelnerów.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]