Sale do wynajęcia – gdzie zorganizować imprezy firmowe?

19 września 2021

W tym miejscu znajdziesz aktualną ofertę sal do wynajęcia w Krakowie.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko zloty integracyjne albo wspólne grille dla pracowników i ich bliskich, mające na celu stworzenie silnych więzi między zatrudnionym i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują huczne eventy, m.in. po to, by uczcić osiągnięte sukcesy, jak również różnorodne szkolenia, konferencje oraz bankiety dla wspólników biznesowych. Takie imprezy muszą być stosownie przygotowane, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane później działaniach promujących markę.

Gdzie zorganizować imprezę firmową?

O ile nie mamy w firmie dużych pomieszczeń, w których uda się zorganizować galę, trzeba szukać ofert wynajęcia sal, które pomieszczą wszystkich sproszonych uczestników uroczystości. Kluczowe jest, aby miejsce, w którym urządzamy imprezę pasowało swoim wystrojem do klasy urządzanego wydarzenia. Prestiżowe gale dla akcjonariuszy firmy, w czasie których świętowany jest jej nadzwyczajny sukces, nie mogą być zorganizowane w zwykłym lokalu. Należy przy takich okazjach urządzić event w wyjątkowym miejscu, które zdecydowanie uwydatni ważność uroczystości. Z kolei jeśli na imprezę sproszeni zostaną uczestnicy nie rezydujący w bliskim sąsiedztwie lokalu, trzeba wybrać salę, znajdującą się niedaleko bogatej bazy hoteli, do której bez problemu można dojechać o każdej porze dnia.

Organizacja imprezy firmowej – zapewnij gościom należytą obsługę

Planując wydarzenie firmowe nie wolno zlekceważyć tak istotnego elementu, jak zapewnienie obecnym gościom gorących oraz zimnych napojów i przekąsek. Idealnym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania profesjonalnej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przygotowanie i dostarczenie w umówione miejsce smakowitych potraw dla obecnych, ale także pomoże w wyborze menu i zajmie się dekoracją stolików. W czasie pokazowych imprez wskazane jest również zapewnienie zaproszonym perfekcyjnej obsługi. Należy więc korzystać z usług firm cateringowych mających w swoim zespole doświadczonych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko apetyczne, ale i doskonałe wizualnie dania, jak również kelnerów, którzy będą serwować posiłki do stołu w szykowny sposób.

Kontakt:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]