Sprzątanie grobów

25 marca 2019

Sprawdź, kto oferuje sprzątanie grobów Kraków. Zajrzyj tu

Zapewne nikt z nas nie chce, by miejsca spoczynku jego bliskich były zaniedbane. Tymczasem jednak, trudno jest znaleźć czas na to, by się nimi zaopiekować, porządkując groby tylko przed najistotniejszymi rocznicami. W dzisiejszych czasach jednak nie musimy wcale sprawiać, że popadną w zapomnienie – trzeba tylko powierzyć ich utrzymanie profesjonalnej firmie. Jak szukać podobnych ofert? Co dzięki nim zyskamy i ile na nie wydamy?

Czyszczenie grobów – jak szukać?

Ogłoszenia firm proponujących czyszczenie grobów bez trudu znajdziemy w sieci – musimy wpisać właściwe słowa w wyszukiwarkę. Poza tym, firmy te zwykle promują się także w okolicy cmentarzy – jeśli uważnie przyjrzymy się słupom z ogłoszeniami, z pewnością natrafimy na dobrą dla nas osobę.

Czyszczenie grobów oraz pozostałe usługi

Czyszczenie grobów to tylko jedna z niektórych form pomocy oferowanych przez przedsiębiorstwa opiekujące się pomnikami zmarłych krewnych. Stawiając na skorzystanie z ich pomocy, możemy liczyć również na odnowę nagrobka, zbudowanie ławeczki przy grobie, palenie zniczy oraz sadzenie roślin. Możliwe jest zamówienie pojedynczego zlecenia czy wybór oferty długoterminowej.

Stawki za usługę czyszczenia grobów

Na pytanie o cenę takich zleceń ciężko jest odpowiedzieć w kilku słowach, gdyż stawki mogą znacznie różnić się w wielu miejscowościach. W największych krajowych miejscowościach za czyszczenie grobów zapłacimy za każdym razem mniej więcej trzydziestu PLN. Roczna opłata stała wyniesie nas zaś mniej więcej 400 zł za pojedynczy nagrobek.

Kontakt:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]