catering okolicznościowy

Szykujesz duży rodzinny event? Zamów catering okolicznościowy

28 lipca 2022

Niebawem nadejdzie ważna dla ciebie data i chcesz świętować ją wraz z rodziną i znajomymi. Niestety jest to znaczna grupa osób, które trzeba nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale i podjąć je wybornymi napojami i daniami. Możesz próbować naszykować je samemu, lecz przy dużej liczbie gości trudno jest tego dokonać w pojedynkę. Ponadto to twoja impreza i chcesz się nią cieszyć, a nie udawać kelnera albo siedzieć w kuchni. Z tej przyczyny przygotowanie posiłków na rodzinne imprezy polecamy powierzyć firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – nie ma obowiązku dzierżawić sali!

Gdy wspomina się o usłudze cateringu większość osób myśli w pierwszej kolejności o cateringu weselnym bądź eventach firmowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru gospodarza było osobiste przyszykowanie ważnych spotkań rodzinnych i jedynie przy naprawdę ogromnej liczbie uczestników rozważał on opcję zamówienia profesjonalnego wsparcia w tym zakresie. I rzeczywiście, przez długie lata firmy cateringowe nie proponowały obsługi niedużych rodzinnych zabaw, a czasami również tych dużych, jeżeli nie było to powiązane z wynajmem lokalu. Dzisiaj catering okolicznościowy może zamówić każdy – zatem czy skorzystamy z możliwości użyczenia lokalu czy wygodniej będzie urządzić zabawę we własnym domu bądź ogrodzie, firma cateringowa dostarczy nam w wybrane miejsce wykwintne dania.

Catering okolicznościowy – obsługa chrzcin, komunii oraz półmetków

Catering okolicznościowy to oferta skrojona na dowolne rodzinne wydarzenie (ale nie tylko!). Wprawni szefowie kuchni bez problemu zaplanują dania współgrające ze specyfiką wydarzenia, nieważne czy zamawiasz catering na chrzciny, na rocznicę ślubu lub na komunię. Usługa cateringu okolicznościowego to również obsługa studniówek, półmetków oraz komersów. Szukając firmy oferującej taką usługę radzimy postawić na taką, która jest w stanie dostosować menu do wizji i – przede wszystkim –portfela zamawiającego, a także kompleksowo obsłużyć event, m.in. udostępniając wykwalifikowanych kelnerów czy oferując pomoc w ułożeniu i dekoracji stołów.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]