Urodziny warto organizować w wynajętym lokalu. Dowiedz się, dlaczego

10 lipca 2022

Szukasz dobrej oferty lokalu na 18 w Krakowie? Nie wahaj się! Skieruj się tutaj.

Nierzadko w przypadku imienin, niektórych rocznic czy urodzin nie organizujemy przyjęć ze znajomymi i rodziną, uważając ten dzień za taki sam jak inne. Lecz są takie ważne życiowe momenty, których właściwe celebrowanie jest praktycznie obligatoryjne, a jednym z nich jest bezspornie wejście w dorosłość, innymi słowy – “osiemnastka”.

Szukasz salę na 18 urodziny – wybierz taką z dużą salą taneczną

Wraz z nadejściem 18 urodzin następuje mnóstwo zmian w życiu młodego człowieka. Może on zgodnie z prawem kupować i spożywać alkohol, oddawać głos w wyborach powszechnych, może ubiegać się o stanowiska urzędnicze oraz zaczyna rozliczać się z fiskusem. Jakkolwiek zbliżając się do 18 lat rzadko myśli się o tak poważnych tematach – dla nastolatków najważniejsza jest sposobność urządzenia niepowtarzalnej imprezy ze znajomymi. Opcją bywa zawsze kolejna „domówka”, ale czy zabawa w mieszkaniu będzie się sporo odróżniać od tych wcześniejszych? Naturalnie, że nie będzie. Stąd lepszą drogą jest zarezerwowanie lokalu na osiemnastkę. Często paru przyjaciół decyduje się wyprawić razem imprezę z tej okazji, co wymaga znalezienia dość pojemnej sali, ale jednocześnie umożliwia zredukować jednostkowe koszty. Szukając miejsca na zabawę urodzinową skup się na lokalach oferujących dużą przestrzeń taneczną (z trudem bowiem można wyobrazić sobie przyjęcie bez tańca), a także na salach, które kooperują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który dostarczy wyśmienite dania imprezowe. Pragniesz się bawić pod gołym niebem? Znajdź lokal na urodziny z możliwością wyjścia do ogrodu – w sezonie letnim można rozłożyć w nim przestronny namiot i wyprawić grill.

Sala na osiemnaste urodziny – wygląd pomieszczenia też jest ważny!

Nie ukrywajmy impreza z okazji osiemnastych urodzin to zabawa, na której młodzi dorośli piją alkohol. Zalecamy w związku z tym koniecznie zadbać o to, aby osoby niepełnoletnie, a wszak może ich być wiele wśród zaproszonych gości, nie miały możliwości skorzystania z drinków z alkoholem.

Szałowy wygląd sali również jest niezwykle ważny, żeby uczestnicy do głębi oddali się duchowi imprezy. Warto więc postawić na salę na urodziny, która zatroszczy się o udekorowanie ścian zgodnie z podanych sugestii oraz dobrze rozstawi stoliki z przekąskami i napojami.

Jeśli już wspominamy o posiłkach, na “osiemnastce” znakomicie sprawdza się menu kanapkowe, bazujące na drobnych przekąskach “jeden gryz”, które łatwo zjeść bez potrzeby siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dostroi kartę dań zarówno do charakteru przyjęcia, jak i do potrzeb oraz budżetu klienta.

Kontakt:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]