serwis iphone warszawa, wymiana baterii iphone, wymiana szybki

Uszkodziłeś swojego iPhone’a? Przynieś go do serwisu iPhone w Warszawie

23 grudnia 2021

Telefony, tablety i komputery stały się integralną częścią naszego życia zawodowego, jak i osobistego, wobec tego kupując te urządzenia zazwyczaj wybieramy te godne zaufania. Taką renomą cieszą się od dziesięcioleci produkty firmy Apple, które mimo swojej bardzo wysokiej ceny w porównaniu do urządzeń innych firm, co roku zyskują sobie miliony nowych klientów. Niemniej jednak nawet telefon wysokiej klasy może zostać uszkodzony lub przestać prawidłowo działać wskutek nieostrożnego używania. Co nie znaczy, iż bezzwłocznie trzeba wymienić go na nowy – warto bowiem dostarczyć go do serwisu Apple.

Serwis Apple Warszawa – jakie usługi realizuje?

Ci, którzy mieli produkty Apple przekonali się, że te urządzenia pracują sprawnie przez lata, jednak nawet one nie są odporne na uszkodzenia wynikłe z ich nieuważnej eksploatacji. Serwis iPhone Warszawa regularnie dostaje zlecenia na wymianę szybki tylnej albo przedniej, stłuczonych w wyniku upuszczenia urządzenia ze sporej wysokości, wymianę baterii, która po latach zmniejsza swoją pojemność, a także wymianę innych drobnych elementów jak niedziałający przycisk głośności lub uszkodzone gniazdo ładowarki. Nasi specjaliści niosą pomoc także w przypadku zamoczenia telefonu iPhone czy potrzeby odzyskania z niego utraconych danych.

Serwis iPhone Warszawa – naprawa telefonów starszej i nowszej generacji

Tak długo jak smartfon ma ważną gwarancję wiele napraw bez problemu zrealizujemy w autoryzowanych serwisach Apple. Kłopoty zaczynają się po wyczerpaniu gwarancji, bo naprawa nawet nieznacznych usterek w serwisie Apple może wygenerować dość pokaźne koszty, na które nie każdego stać. Na szczęście na obszarze naszego kraju, przeważnie w sporych miastach jak Warszawa, funkcjonują serwisy Apple realizujące naprawy pogwarancyjne, w których serwisanci z kilkuletnim doświadczeniem nawet w godzinę potrafią zrealizować naprawę produktów tej firmy starszej i nowszej generacji, wytworzonych na przestrzeni minionej dekady, jak np.:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6 Plus oraz 6S;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XS, XS MAX i XR;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone SE 2020;
– iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro i 13 Pro Max.

Jeśli w okolicy zamieszkania nie ma serwisu serwisu iPhone’a więc nie masz możliwości go dostarczyć osobiście do punktu, poszukaj fachowców, którzy podejmą się serwisu telefonów Apple przesłanych kurierem. Takim punktem jest m.in. Wymiana Szybki Serwis Apple Warszawa.

Kontakt:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555