Utwardzony parking przy lotnisku – zostaw tu auto i ciesz się wakacjami

28 sierpnia 2023

Co powinno się wiedzieć o parking lotnisko Balice?

Główne atuty lotów samolotem, które spowodowały, że tego typu wyprawy zdobyły niesamowite uznanie, to szybkość, wygoda i możliwość dotarcia nawet w najbardziej odległe zakątki naszego globu. Wyjazd, którego elementem jest przelot samolotem, wiąże się aczkolwiek z pewnymi uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest niewątpliwie problem dostania się do portu lotniczego – a niemało podróżnych w tym celu musi wszak przebyć setki kilometrów. Tak znaczną odległość najlepiej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednak zrobić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne komplikacje połączone z dotarciem na lotnisko swoim autem rozwikła skorzystanie z dobrego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych oraz lokalnych przewoźników.

Tani parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce na stronie www

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez problemu zorganizować swój wyjazd tak, by do lotniska dotrzeć swoim autem. Na miejscu mogą pozostawić go na prywatnym parkingu położonego w pobliżu samego lotniska. W trakcie podróży nie muszą na pewno martwić się o swój samochód, ponieważ parking gwarantuje jego pełną ochronę. Bezpieczeństwa pojazdu pilnować będą ochroniarze, a kolejną asekurację stanowi sieć kamer. Korzystanie z usług parkingu usprawnia opcja elektronicznej rezerwacji, wobec tego nie musimy martwić się, że po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca zostawić auta. Parking jest oprócz tego całkowicie utwardzony, co jest ogromnie istotne podczas silnych opadów deszczu lub śniegu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – gwarancja asysty pracowników

Decydując się na usługi świadczone przez parking strzeżony przy lotnisku możemy spodziewać się również szeregu udogodnień, dzięki którym podróż odbędzie się bez kłopotów. Najistotniejszym z nich jest naturalnie możliwość skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Poza tym podróżni mogą uzyskać wsparcie obsługi parkingu w nagłych przypadkach, jak przykładowo rozładowany akumulator bądź ubytek powietrza w oponach.

Kontakt:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]