nowoczesne meble biurowe, producent mebli biurowych Poznań

BALMA – polski producent nowoczesnych mebli biurowych

7 lipca 2022

Dawno już porzucono przekonanie, że wyłączną rolą mebli biurowych jest ich funkcjonalność. Dzisiaj projektując biuro czy to w przestrzeni firmowej czy we własnym home office dążymy do tego, żeby meble które w nim postawimy odznaczały się również przyjemnym dla oka designem i ergonomią. Meble spełniające wszystkie powyższe cechy znajdują się w portfolio poznańskiej Fabryki Mebli BALMA S.A., która od lat 80-tych XX w. produkuje najwyższej jakości meble biurowe na rynek polski oraz zagraniczny.

Nowoczesne meble biurowe czyli jakie?

Co charakteryzuje nowoczesne meble biurowe? To meble, które całościowo odpowiadają na potrzeby osoby, która ich używa. Pozwalają one na doskonałą organizację zadań stając się częścią funkcjonalnego środowiska pracy. Przy tym wyróżnia je najwyższa trwałość, dzięki której nie ulegają zniszczeniu przez wiele lat nawet przy ich niezmiernie intensywnej eksploatacji. Taki poziom wytrzymałości mebli możliwy jest tylko przy przestrzeganiu przez producenta wysokich standardów produkcji, w tym w zastosowaniu najlepszych materiałów, ale nie małą rolę odgrywa tu drobiazgowo przemyślany design każdego mebla. Wzory nowoczesnych mebli biurowych łączą w sobie funkcjonalność z pięknem. W końcu mebel stanowiący najważniejszą część wygodnej przestrzeni biura musi mieć opcję dopasowania go do różnorodnych stylów pracy użytkowników, jednak nie powinien jednocześnie zaburzać estetyki otoczenia. W biurze przebywa się przez 8 godzin dziennie, a im większy komfort odczuwa w tej przestrzeni pracownik, tym większa staje się wydajność jego pracy. Poza tym, wygląd biura jest zasadniczo wizytówką firmy, która sporo może o niej zakomunikować przyszłemu partnerowi na długo przed ostatecznym postanowieniem o współpracy.

Oferta polskiego producenta mebli biurowych

Poznańska spółka BALMA w swojej ofercie mebli ma praktycznie wszystko co konieczne do wyposażenia biura. Pomijając standardowe wyposażenie jak regały, biurka i stoły konferencyjne oraz ze składanym blatem, u tego producenta mebli biurowych kupić można także parawany i ścianki umożliwiające podzielenie przestrzeni pracy na mniejsze sektory, taborety bądź hokery z tapicerowanymi siedziskami, lady recepcyjne, jak również kwietniki wpisujące się w estetykę biura. Znaczącą częścią oferty BALMA S.A. są praktyczne stoły i biurka z opcją zmiany wysokości blatu. Przy takim blacie użytkownik błyskawicznie może zmienić pozycję pracy ze stojącej na siedzącą, a w efekcie obniżyć ryzyko uciążliwego ból dolnej części pleców.

Kontakt:
Fabryka Mebli BALMA SA
ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne

Mob.: +48 61 89 66 400
E-mail: [email protected]