Akcesoria na imprezy – gąsior do wina

3 marca 2019

Zamów baniak na wino na superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116

Balon na wino to wspaniały prezent dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do składowania trunków własnej roboty. W jakich pojemnościach występuje gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Balon na wino – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sklepach balon na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako oryginalny prezent dla bliskiej osoby – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można sprezentować z okazji urodzin, jubileuszu, imienin, rocznicy ślubu bądź obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to także idealna dekoracja stołu w czasie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – wesela, osiemnastek, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu trunek jest należycie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół baniak do wina doskonale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej ilości napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Organizujesz wesele i chciałbyś poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom na wino bez problemu przewieziesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. 5-litrowe balony na wino wytworzone są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]