bransoletki z koralikami, biżuteria srebrna

Bransoletki z koralikami

12 listopada 2020

Gdy chcemy posiadać niepowtarzalne bransoletki z koralików, powinniśmy przygotować je w domu. Oczywiście możemy również kupić je w sklepie, ale nie będą już tak bardzo oryginalne. Dobrze jest posiadać tego rodzaju ozdoby, ponieważ sprawdzają się na wszystkie okazje.

Metody tworzenia bransoletki z koralikami

Najpowszechniejszym sposobem powstawania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa. Za pomocą igły, nici, szydełka i zestawu koralików możemy skomponować niespotykaną biżuterię. To prosta technika, dzięki której wykonamy bransoletki o okrągłym sznurze.Jak samemu zrobić bransoletki z koralikami, możemy dowiedzieć się również w Sieci oglądając samouczki.

Bransoletki z koralikami – metoda Peyote

Trudniejszym sposobem umożliwiającym wykonanie falowanej bransoletki jest technika Peyote. Wymaga ona większego skupienia i dużej ilości wolnego czasu. Do zrobienia bransoletki tą metodą niezbędna będzie: igła, nici lub żyłka i koraliki.

Wzory bransoletek z koralikami

Istnieje niebotyczna liczba schematów bransoletek z koralikami: począwszy od jednokolorowych, po przez modele ze zwierzętami, skończywszy na wzorach zawierających przenikanie barw.
W dzisiejszych czasach popularne są komputerowe wzory bransoletek. Dzięki nim, robienie biżuterii jest znacznie szybsze i łatwiejsze.Jeżeli jednak nie mamy czasu ani umiejętności, możemy znaleźć bardzo ładne bransoletki w sklepach internetowych i stacjonarnych z akcesoriami.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]