Chemia profesjonalna – na wszelkie rodzaje zabrudzeń

11 lipca 2019

Po więcej szczegółów o środki czystości chemia kliknij tutaj

Aby zachować porządek – tak w firmie lub budynku użyteczności publicznej, jak i w domu – potrzebne są stosowne sprzęty oraz środki. O ile do typowych prac porządkowych na ogół wystarczające okazują się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to wiele prac będzie wymagało wykorzystania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czyszczące pozwalają uporać się nawet z poważnym brudem, gwarantując łatwe sprzątanie i likwidację niebezpiecznych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości oferują producenci i dystrybutorzy chemii profesjonalnej?

Profesjonalna chemia przemysłowa – dla klientów indywidualnych, jak i firm

Asortyment profesjonalnej chemii przemysłowej skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw – głównie ekip sprzątających. W ofercie firm produkujących i sprzedających chemię profesjonalną znajdziemy środki, dzięki którym wyeliminujemy zabrudzenia z różnych powierzchni – również tych chropowatych i z tegoż powodu kłopotliwych do dokładnego umycia. Są wśród nich środki stworzone z myślą o usuwaniu rzadkich zabrudzeń, m.in. ognisk pleśni, kamienia kotłowego, tłustych osadów bądź graffiti.

Zabezpieczenie powierzchni za pomocą chemii profesjonalnej

Profesjonalne środki czystości pozwalają też na zabezpieczenie oraz konserwację powłok w znacznym stopniu wystawionych na niszczycielskie oddziaływanie różnorodnych elementów i wandalizm. Znajdziemy pośród nich środki do zabezpieczenia metali przed korozją, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, specjalne powłoki akrylowe i polimerowe, a także środki chroniące przed graffiti. Warto dodać, iż powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnych powierzchni (m.in. betonu bądź linoleum) i nie tylko zabezpieczają je przed brudem, ale także nadają im atrakcyjny wygląd.

Kontakt:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]