Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

24 września 2020

Znajdź czapraki

Czapraki to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące nacisk i chroniące w czasie jazdy. Poszukujesz dużego wyboru akcesoriów jeździeckich w atrakcyjnych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz czapraki najwyższej jakości.

Czapraki dla koni – konstrukcja i stosowanie

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne elementy ochronne, które przynoszą koniowi komfort, a jednocześnie chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki użyciu stosownych surowców świetnie chłoną wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeśli pragniesz nabyć najwyższej jakości czapraki, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz modele podszyte szybkoschnącym materiałem, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, wyprodukowane z bawełny lub posiadające siateczkę chłonącą pot koni. Dobrze zaplanowana konstrukcja zapewnia wyjątkową wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie internetowym zostały zaprojektowane w taki sposób, by całkiem dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a jednocześnie poprawiały komfort jazdy. Niektóre modele są wyposażone w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – skorzystaj z obszernego wyboru asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale również estetyczne. Artykuły te można nabyć w wielu kolorach i wzorach, a niektóre modele mają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki mocuje się do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online na pewno znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Kontakt:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]