Dach na lata – użyj wytrzymałych paneli dachowych na rąbek

18 marca 2020

Nowoczesne pokrycia dachowe znajdziesz na https://www.regamet.pl/panele-dachowe/

Blachy na rąbek stojący to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Jakie właściwości wyróżniają ją od pozostałych materiałów wykończeniowych? Czy warto w nie zainwestować? Przedstawiamy panele dachowe na rąbek i sposoby ich wykorzystania.

Panele dachowe na rąbek – do różnych stylów architektonicznych

Blachy na rąbek stojący zdobywają coraz szersze uznanie, gdyż znakomicie łączą funkcjonalność z atutami estetycznymi. Świetnie wyglądająca i trwała blacha na rąbek stojący może być stosowana zarówno w przypadku nieruchomości, w których niezbędna jest zmiana paneli dachowych, jak i współczesnych domach. Ten materiał wykończeniowy może być użyty na dachach płaskich oraz dwuspadowych, a także tam, gdzie więźba jest skomplikowana. Blachy na rąbek są dostarczane na teren budowy w postaci niewielkich arkuszy. Charakteryzują się prostym oraz zarazem błyskawicznym montażem. Takie pokrycie dachowe jest odporne na korozję, mocne i bardzo dobrze pasuje do różnych stylów architektonicznych (np. do stylu minimalistycznego bądź dworkowego).

Blachy na rąbek stojący – alternatywa dla standardowych dachówek betonowych

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne rozwiązania pod względem trwałości i użytej technologii. Panele dachowe są wytwarzane z grubej blachy wykończonej specjalną warstwą, która gwarantuje ochronę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, jak np. promieniowanie słoneczne czy opady. Blacha na rąbek jest dostępna na rynku w wielu wariantach, co pozwala na dobranie jej do wymyślnej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe mają również wpływ na redukcję kosztów związanych z budową – bez wątpienia zmniejszają ilość odpadów, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Przesądzając o użyciu paneli dachowych na rąbek, warto nabyć ten materiał bezpośrednio od dystrybutora.

Kontakt:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08