Dla kogo są kolczyki na biglach?

5 września 2019

Kolczyki na biglach kupisz na www.bizutik.pl

Kolczyki to nie tylko ozdobne kamienie oraz inne materiały. Istotne są bowiem zarówno ich wzory, ale także względy funkcjonalne – kolczyki, jakich nie nosi się wygodnie na pewno rzadko będą wyjmowane z opakowania. Dlatego kupując biżuterię powinniśmy sprawdzić, jaki rodzaj zapięcia mają. Rozmaitość zapięć jest naprawdę wielka – wciągane, klipsy oraz bigle. Który typ będzie najlepszym pomysłem? Warto między innymi wybrać kolczyki na biglach – są bowiem wygodne oraz doskonale wyglądają.

Jak dobrać kolczyki na biglach?

Kolczyki na biglach polecane są przede wszystkim dla kobiet o lekko kwadratowej twarzy – są wysokie, więc nadają twarzy ostrości. Bardzo dobrze będą także wyglądały na owalnej buzi – szczególnie, gdy postawimy na kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Warto rzecz jasna nadmienić, iż kobiety o nieco odmiennej buzi także mogą zakładać kolczyki na biglach – wystarczy, że znajdą odpowiedni wzór.

Minerały używane w kolczykach na biglach

Kolczyki na biglach produkowane są z rozmaitych minerałów – wszystko zależne jest od ich ceny oraz fantazji jubilera. Największą popularnością cieszą się z pewnością kolczyki na biglach z turkusem, kryształami i kamieniami sztucznymi – na przykład z chalcedonem. Jakie najlepiej kupić? To sprawa indywidualnych upodobań – czasem lepiej wypadną kolczyki z turkusem, kiedy indziej dobrze sprawdzi się kamień sztuczny, więc kupno kolczyków powinniśmy przeanalizować samemu.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]