Dlaczego warto zamawiać butelki szklane i słoiki w polskiej hurtowni?

6 lipca 2022

Hurtownia butelek szklanych - wszystko, co jest wam potrzebne, odszukasz tutaj.

Przetwórstwo żywności jest branżą gospodarki, która dopóki będzie żyć człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, iż większością rynku produktów spożywczych rządzą duże marki, jest to również sektor, w którym znakomicie radzą sobie małe podmioty, o ile zachęcą klienta do swojego smacznego, zdrowego czy też niszowego wyrobu. Przeznaczone na sprzedaż pożywienie musi zostać zabezpieczone tak, by artykuł dłużej pozostał świeży, a więc np. w butelki i słoje ze szkła. Plusem takich opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, ponieważ nadają się do recyklingu.

Butelki oraz słoiki w hurcie najlepiej od rodzimego hurtownika

Oczywiste jest, że oferty sprzedaży od dystrybutorów kierowane do klienta indywidualnego różnią się zauważalnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest niedużą przetwórnią produkującą takie artykuły, jak przykładowo soki, dżemy bądź pasty warzywne, będzie potrzebować co roku nie kilkudziesięciu pojemników ze szkła, ale ilości znacznie wykraczające ponad liczbę paru tysięcy sztuk. Nabycie słoików i butelek w hurcie będzie więc dla niego jednocześnie formą zmniejszenia wydatków, bo zamawiając towar całymi paletami na ogół można oczekiwać znacznego rabatu od dostawcy, ale też oszczędnością czasu transportu, bo jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie zakładu nawet na parę miesięcy. Cena hurtowego kupna opakowań ze szkła jeszcze bardziej zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u rodzimego hurtownika butelek i słoików. Tym sposobem także dostanie towar dużo szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – butelki, słoiczki i dodatkowe akcesoria w setkach sztuk

Hurtownicy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie przeróżnego kształtu i objętości butelki ze szkła (idealne do rozlewania wina, piwa czy soków) i słoje. Dostarczane są one do klienta na paletach przemysłowych mieszczących – zależnie od kubatury opakowań – po 500, 1300, a nawet 2000 sztuk wybranego produktu. Przedsiębiorstwa posiadające własne samochody transportowe mogą również odebrać zakupiony towar samodzielnie z magazynu sprzedającego. Razem z słoiczkami bądź butelkami w hurcie można dodatkowo zamówić odpowiadającą ilość innych potrzebnych elementów, jak kapsle, korki lub nakrętki dopasowane do wybranego rodzaju opakowania.

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]