etykiety na wódkę weselną, etykiety na bimber

Etykiety na wódkę weselną – wyróżnij się z tłumu gości

27 czerwca 2020

Zwyczaj dawania prezentów na różnorodne okazje znany jest od wieków i od samego jego zalążka najczęściej przekazywanym i, oczywiście, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanym upominków, jest alkohol. Niemało ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, by nie wziąć butelki na urodziny, ślub lub osiemnastkę. Jak jednak odróżnić się od reszty, jeśli pozostali zaproszeni pomyślą o tym samym?

Spersonalizowane etykiety weselne – podziękuj rodzinie oraz znajomym

Na przyjęciach weselnych trunki nie tylko stoją na stołach, ale również dość często Państwo Młodzi dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką przy pożegnaniu. Taki podarek jest uważany za formę wyrażenia wdzięczności za przyjazd na ślub. Jednakże taka butelka z wódką może również przerodzić się w wartościową pamiątkę, której rodzina czy znajomi nie pozbędą się nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Należy personalizować butelkę, a można zrobić to nabywając etykiety na wódkę, zamieszczając na nich informację o słowa podziękowania, imionach nowożeńców bądź dniu i miejscu ślubu. Etykiety na butelki można zamówić w różnych barwach i wzorach, zatem bez problemu można odszukać te, które będą pasować do stylu, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od wyobraźni zamawiającego. Rzecz jasna personalizowane etykiety na wódkę i inne napitki wyskokowe można użyć nie tylko podczas ślubu – są znakomite na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim lub przyjęciu urodzinowym.

Personalizowane etykiety na bimber – oznaczaj własne alkohole

Etykietami z własnym nadrukiem można oznaczać flaszki w domowej piwniczce. Jeżeli przetwarzasz własne wina, nalewki bądź soki, a potem dzielisz się nimi z rodziną lub znajomymi przy najrozmaitszych okazjach, możesz ozdobić je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą walory estetyczne prostej flaszki. W dodatku butelki można też oznaczać używając różnobarwnych kapturków termokurczliwych i kapsli.

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]