części Renault Kraków, Renault części zamienne

Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

12 października 2020

Samochody Renault nadal są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy doceniają przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad pięć tysięcy modeli Scenic oraz aż 3500 pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – w omawianym okresie kupiono prawie 2800 sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – które najczęściej się psują?

Nabyłeś wyśniony samochód i pragniesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozlicznych modeli tego producent są dostępne w odpowiednio wyposażonych sklepach www. Można w nich zaopatrzyć się w elementy silnika, podwozia, układu chłodzenia oraz nadwozia, jak i wiele innych. Z recenzji klientów wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu skarżą się posiadacze Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jednakże w tym przypadku szwankuje również ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części Renault

Regularne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z samochodu tej francuskiej marki. Oferowane w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niedziałające elementy.

Kontakt:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]