Jubiler nie tylko sprzeda Ci pierścionek, ale i naprawi Twoją biżuterię

27 września 2023

Sklep jubilerski Kraków - wszystko, co jest wam potrzebne, odszukasz tutaj.

Wraz z ewolucją internetu oraz rozwojem rynku, zmieniliśmy również nasze przyzwyczajenia odnośnie robienia zakupów. Teraz bardzo chętnie korzystamy z możliwości zakupów w sieci. I choć w internecie można kupić prawie wszystko, nadal jest mnóstwo rzeczy, które najwygodniej kupować w tradycyjnych sklepach. Należy do nich między innymi biżuteria.

Dlaczego powinno się kupować biżuterię w sklepie jubilerskim?

Zakup złotego wisiorka, broszki bądź pierścionka wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Wobec tego, żeby być pewnym, że biżuteria zaspokoi wszelkie nasze oczekiwania, powinniśmy zobaczyć ją w świetle dziennym u jubilera. Jest kilka argumentów, które uzasadniają takie postępowanie. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, przede wszystkim jeśli chcemy nabyć obrączki lub pierścionek, możemy przymierzyć biżuterię i sprawdzić jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeżeli natomiast wybierzemy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on zbyt ciasny bądź zbyt luźny, jubiler na naszą prośbę dopasuje go do stosownego wymiaru lub sporządzi nowy. Następną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania fachowej wskazówki jubilera. Podpowieon, które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, pomoże nam dopasować właściwy kruszec, wskaże popularne trendy we wzornictwie, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co najczęściej daje się z okazji imienin, ślubu czy chrztu.

Dodatkowe usługi jakie świadczy jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł złotniczych, ale także pełnią pomocnicze usługi. Reperacja uszkodzonej biżuterii jest kluczową z nich. Jeżeli zerwał się nam wisiorek lub wypadł kamień z kolczyka, jubiler w mgnieniu oka i perfekcyjnie naprawi go w swojej pracowni. Kiedy odziedziczymy biżuterię po kimś, kto posiadał mniejszy rozmiar palca, złotnik przerobi obwód takiej bransoletki. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje też na pierścionku lub zawieszce podziękowania, datę, gratulacje albo inny znaczący dla nas tekst. Z kolei jeśli pragniemy sprezentować komuś unikalny upominek, albo mamy własny pomysł na pierścionek czy też naszyjnik, możemy polecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w domu mamy uszkodzoną ewentualnie zbędną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym funkcjonuje skup metali szlachetnych.

Kontakt:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]