kolczyki dla dzieci, kolczyki dla dziewczynek, srebrna biżuteria

Kolczyki dla dziewczynek – w jakim wieku?

1 września 2020

Mimo że wiele rodziców podejrzliwie zapatruje się na kolczyki dla dzieci, to prawidłowo przeprowadzony zabieg przekłucia uszu nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Dziewczynki kochają ozdoby, a kolczyki będą dla nich z całą pewnością źródłem radości. Należy również wspomnieć o mnogości projektów ozdób dla dzieci – są wśród nich wersje przypominające kolczyki dla starszych, jak i te zainspirowane bohaterami najpopularniejszych kreskówek. Dobrze więc odrzucić strach – jeśli nasza córeczka chce nosić kolczyki – warto umożliwić jej to i wybrać odpowiednie dla niej kolczyki dla dzieci.

Kolczyki dla dziewczynek – kiedy założyć?

Decydując się na zakup kolczyków dla dzieci, powinniśmy koniecznie wiedzieć o tym, że u najmłodszych latorośli przekłucie uszu może wiązać się z poważnymi problemami. Przekłute uszy trudno się goją, a ich przemywanie może być dla malucha bardzo bolesne. Podobnych trudności nie unikniemy nawet kupując srebrne kolczyki dla dzieci. Z tego względu najlepiej zrobimy zakładając je dziecku, które samo tego żąda oraz ma skończone przynajmniej 7 lat.

Kolczyki dla dzieci – o czym pamiętać?

Przede wszystkim należy wiedzieć, iż organizm dziecka gorzej walczy z infekcjami, które wszak zawsze mogą przydarzyć się przy piercingu. Dlatego kupując kolczyki dla dzieci należy postawić na kolczyki antyseptyczne – na przykład te zrobione ze srebra. Przed zakupem dobrze też dowiedzieć się, jakiego typu kolczyki dla dzieci dostępne są na rynku – największą ofertę mają e-sklepy.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]